‘THE IDOL’ DİZİSİNİN İLK FRAGMANI YAYINLANDI

Lily-Rose Depp ve The Weeknd bir arada!

ALYA BARUTOĞLU ALYA BARUTOĞLU 28 Temmuz 2022
‘THE IDOL’ DİZİSİNİN İLK FRAGMANI YAYINLANDI HBO

Müzik sahnesinin yıldızı The Weeknd ve Lily-Rose Depp beklenmedik bir yerde ve beklenmedik bir şekilde bir araya geliyor! ‘Empire’ ve ‘Glee’ gibi serileri seviyorsanız, yakında vizyona girecek olan yeni diziyi çok seveceksiniz. The Weeknd, ‘Euphoria’ yaratıcısı Sam Levinson ve senarist Reza Fahim’in yapımını üstlendiği ‘The Idol’ dizisi şimdiden dikkatimizi çekmeyi başardı. Lily-Rose Depp’in başrolde oynadığı seri HBO’da yayınlanacak. ‘The Idol’ dizisinin yapımını üstlenmekle kalmayan The Weeknd, aynı zamanda Lily-Rose Depp ile başrolü paylaşıyor. Kısa bir süre önce ilk fragmanı yayınlanan ‘The Idol’ hakkında bilmeniz gereken her şeyi aşağıda görebilirsiniz…

‘THE IDOL’ DİZİSİNİN KONUSU NEDİR?

Müzik sektöründe geçen ‘The Idol’ serisi, modern bir kültün liderliğini yapan bir gurunun genç bir pop ikonu ile komplike ilişkisini konu alıyor. Seride guruyu The Weeknd canlandırırken, genç pop ikonunu ise Lily-Rose Depp canlandırıyor. 

DİZİNİN KADROSUNDA KİMLER VAR?

Ana karakterler Depp ve The Weeknd’in yanı sıra seride Juliebeth Gonzalez, Maya Eshet, Tyson Ritter, Kate Lyn Sheil, Liz Sierra ve Finley Rose Slater gibi isimler yer alıyor. Dizide yer alacağı doğrulanan diğer isimler ise Suzanna Son, Melanie Liburd, Tunde Adebimpe, Steve Zissis, Troye Sivan, Elizabeth Berkley Lauren, Nico Hiraga ve Anne Heche. 

‘THE IDOL’ DİZİSİNİN YARATICILARI KİM?

Serinin yapımının arkasında The Weeknd, Sam Levinson ve Reza Fahim yer alırken, Joe Epstein ise dizinin hem senaristi hem de yapımcısı olarak yer alıyor. Seride aynı zamanda daha önce ‘Euphoria’ dizisinin yapımında yer alan Kevin Turen, müzik sözü yazarı Nick Hall, Sara E. White ve Bron Studios kurucu ortağı Aaron Gilbert var. ‘THE IDOL’ NEREDE ÇEKİLDİ?

The Weeknd’in yapımını üstlendiği dizi Los Angeles ve çevresinde çekildi. 

‘THE IDOL’ DİZİSİNİN FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Serinin ilk resmi fragmanı 17 Temmuz’da yayınlandı. İlk olarak The Weeknd’in New Jersey’deki konserinde gösterilen fragman daha sonra internette paylaşıldı.‘THE IDOL’ NE ZAMAN YAYINLANACAK?

Henüz dizinin bir prömiyer tarihi olmasa da fragmanda ‘Coming Soon’ yazısı ile serinin kısa bir süre içinde ekranlarda olacağını tahmin ediyoruz. 


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Aralık Sayısı Çıktı!

ELLE Aralık sayısının kapağında Serenay Sarıkaya, ELLE MAN ekinde ise Salih Bademci var!

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.