Tommy Hilfiger Yeni Pop-Up Mağazası İstinye Park’ta

22 Ekim'e kadar Tommy Hilfiger şişme ceketlerini keşfetmek için pop-up mağazasını ziyaret etmeyi unutmayın.

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 16 Ekim 2023
Tommy Hilfiger Yeni Pop-Up Mağazası İstinye Park’ta

Tommy Hilfiger, İstanbul İstinye Park’ta 7-22 Ekim 2023 tarihleri arasında açtığı pop-up mağazada New York şişme ceketlerini ve kabanlarını tanıtıyor. Dış giyim parçaları, açık hava kaçamaklarından ve Tommy Hilfiger’ın klasik Amerikan tarzından ilham alan koleksiyonun merkezinde konumlanıyor. Bu sezonun kahraman ürünü New York şişme ceketler ve kabanlar iddialı marka detayları, parlak renkleri ve oversize şekilleriyle 90’ların gençlik kültürlerinin dikkatini çeken orijinal şişme ceket tasarımlarına modern bir perspektif getiriyor.Birbirinden güzel renk ve stil seçenekleriyle sunulan ve adıyla Tommy Hilfiger’ın doğum yerine göndermede bulunan New York şişme ceketler ve kabanlar, şehir sokaklarında da doğada olduğu kadar konforlu ve şık hissettiriyor.


Yeni Sonbahar 2023 koleksiyonları tr.tommy.com online alışveriş sitesinde ve İstinye Park’taki sürekli mağaza dahil dünya çapındaki seçili Tommy Hilfiger mağazalarında müşterilerle buluşuyor.

Markanın dostları ve takipçileri @TommyHilfiger hesabını ve #tommyhilfiger etiketini alıntılayarak sosyal medya paylaşımlarına katılmaya davet ediliyor.


ETİKETLER
SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Türkiye 25 yaşında!

Mayıs sayımızda ELLE dergisi global kodlarıyla bir araya getirdiğimiz kendi alanlarında çok başarılı tam 8 isim ve 8 marka var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.