TOMMY VE DEE HILFIGER MET GALA'DA

Hilfiger’ın konukları Lewis Hamilton, Shawn Mendes, Kris Jenner, Corey Gamble, Ruby Rose, Hailey Baldwin, Winnie Harlow ve Joan Smalls galaya özel ‘Tommy Hilfiger’ tasarımlarıyla katıldı.

Tommy ve Dee Hilfiger, 7 Mayıs 2018 günü kısaca Met Gala diye bilinen ve bu yıl “Heavenly Bodies: Fashion and the Catholic Imagination” (Göksel Cisimler: Moda ve Katolik İmgelemi) sergisinin açılışı onuruna aynı temayla düzenlenen New York Metropolitan Sanat Müzesi’nin Kostüm Enstitüsü Galası’na katıldı.

 Dinin sanat ve moda üzerindeki tarihi ve çağdaş etkilerini vurgulayan sergide klasik Katolik sanat eserlerinin yanı sıra seçkin tasarımcıların kreasyonlarına da yer veriliyor.

 Sergi, The Met müzesinin üç galerisinde görülebilecek. Gala düzenleme komitesi, eş-başkanlar Amal Clooney, Rihanna, Donatella Versace ve Anna Wintour’dan oluşurken Christine ve Stephen A. Schwarzman da onursal başkan olarak görev aldı. Geceye katılan Lewis Hamilton, şarkıcı ve besteci Shawn Mendes, televizyonlardan tanıdığımız Kris Jenner ve Corey Gamble, oyuncu Ruby Rose ve süper modeller Hailey Baldwin, Joan Smalls ve Winnie Harlow'un özel tasarım Tommy Hilfiger kıyafetleriyle görüntüleri fotogaleride. .