TÜRK MARKASI LONJEVITE, DÜNYANIN EN BÜYÜK KOZMETİK FUARINDA

Lüks botanik markası Lonjevite, İtalya Cosmoprof’un özel misafiri oldu.

İtalya'nın Bologna kentinde dünyanın en önemli kozmetik ve kişisel bakım ürünü fuarlarından biri olarak kabul edilen Cosmoprof Worldwide Bologna’nın en özel bölümünde bir Türk markası “Lonjevite” yer alıyor. Güzellik ve moda trendleri için oluşturulan özel Extraordinary Gallery’de özel davetli olarak yer alan Lonjevite, binlerce uluslararası marka ve fuarın ziyaretçileri ile bir araya geldi.


Dünyadaki en prestijli kozmetik fuarı olan Cosmoprof tarafından seçilen en özgün ve yeşil seçim etiketli markalara özel olarak ayrılmış bir alanda yer alan Lonjevite; uluslararası alıcıların, güzellik editörlerinin ve blog yazarlarının yeni ürünleri ve gelecek trendleri keşfetmek için geldiği bir alanda ziyaretçiler ile buluştu.


Lonjevite kurucuları Gülşah Önel ve Hande Özuysal

En lüks botanikler ile susuz güzellik
Cildin gençliğini koruması için uzun süren Ar-Ge çalışmaları sonucu susuz olarak üretilen Lonjevite serumları, aromasını yüzde 100 doğal uçucu yağlardan alıyor. Onlarca lüks botanikle formüle edilen dengeleyici serumlar, cilde hızla nüfuz eden hafif bir dokuya sahip. Türkiye’den sonra başta İtalya olmak üzere Avrupa’da da satılmaya başlayacak olan marka, cilt dokusunu iyileştirmek ve bariyeri onarmak için Dermatolog tavsiyesi ile tüketicilere ulaşıyor.

Etİketler