VİDYODAN’DAN TÜRKİYE’NİN İLK “CANLI YAYIN İNDİRİM FESTİVALİ”

7 Aralık 2022 Çarşamba günü düzenlenecek tek günlük festivalde; binlerce ürün yüzde 90’a varan indirimlerle sunulacak.

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 06 Aralık 2022
VİDYODAN’DAN TÜRKİYE’NİN İLK “CANLI YAYIN İNDİRİM FESTİVALİ”

Dünyada yükselen e-ticaret trendi canlı yayında satışı Türkiye'ye ilk kez getiren Vidyodan, bir ilke daha imza atıyor. Vidyodan, bu kez de Türkiye’nin ilk Canlı Yayın İndirim Festivali ile yüzde 90’a varan indirimler sunuyor. Tüketicilerin heyecanla beklediği Canlı Yayın Festivali ile 7 Aralık 2022 Çarşamba günü binlerce üründe indirim rüzgârları esecek. Canlı yayında satıcıya soru sorarak interaktif ve eğlenceli bir alışveriş deneyimini takipçileriyle buluşturan Vidyodan’ın düzenleyeceği festivaldeki indirim fırsatlarından yararlanmak için tek yapılması gereken, gün boyunca sürecek özel canlı yayınları takip etmek.YENİ YIL ÖNCESİ DEV İNDİRİM FIRSATI

7 Aralık 2022 Çarşamba, gece yarısı saat 00:00 itibarıyla başlayacak canlı yayınların her birinde ürünler tek tek anlatılacak, sorular canlı yanıtlanacak, ürünleri daha önce kullananlar birbirlerine tavsiyelerde bulunacak. Kullanıcılar festival sayesinde hem günlük ihtiyaçlarını karşılamak, hem hayal ettikleri ürünlere yüzde 90’a varan  indirimlerle ulaşmak, hem de yılbaşı öncesinde hediye alışverişlerini yapmak için bir daha bulunamayacak fırsatlar yakalayacak.

Düzenlenecek tek günlük festivalde; kablosuz dikey süpürgeler, air fryer’lar, şarj edilebilir diş fırçaları, tava setleri, mutfak gereçleri,  makyaj ve kişisel bakım ürünleri gibi binlerce ürün indirimlerle sunulacak.


EN İYİ FİYAT/PERFORMANS ÜRÜNLERİNE ULAŞMA ŞANSI

Vidyodan, her gün yaptığı canlı yayınlarında; mutfak ve ev gereçleri, kişisel bakım, makyaj, giyim, ev elektroniği kategorileri başta olmak üzere piyasanın en iyi fiyat / performans ürünlerini kullanıcıları için seçiyor. Bu ürünleri öncesinde deneyimleyen ve canlı yayında deneyimlerini aktaran yayıncılar, en iyi fiyata, en kullanışlı ürünlere sahip olmaları için kullanıcılara yardımcı oluyor. Canlı yayınlarda sorular yöneltip, ürünlerle ilgili yorumlarını paylaşacak olan kullanıcılar, festivalde eğlenceli ve interaktif bir alışveriş deneyimini yaşamak için gün sayıyor.

Yaptığı canlı yayınlarla 1 milyondan fazla tüketiciye ulaşan Vidyodan uygulaması, App Store ve GooglePlay’den indirilebiliyor.

 


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Haziran Sayısı Çıktı!

Kapağımızda ise Oral-B ile yepyeni bir işbirliğine başlayan oyuncu Yağmur Tanrısevsin var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.