Weekend Max Mara İle Zamansız Şıklık Ve Keşif Dolu Bir Yolculuk!

İhtişamlı Akdeniz bahçelerinden ilham alan Weekend Max Mara 2024 İlkbahar – Yaz koleksiyonu, sizleri macera dolu ve stil sahibi bir yolculuğa davet ediyor.

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 18 Nisan 2024
Weekend Max Mara İle Zamansız Şıklık Ve Keşif Dolu Bir Yolculuk!

Weekend Max Mara reklam kampanyalarının başkahramanı Weekender – diğer adıyla "Haftasonu Gezgini" – Weekend Max Mara'nın 2024 İlkbahar/Yaz koleksiyonuyla stilini ve seyahat tutkusunu keşif dolu esintilerle güncellemeye hazırlanıyor. Her sezon olduğu gibi bu sezon da favori rotalarını keşfetmek üzere yola çıkan kahramanımız bu kez daha maceraperest bir ruhla güneye, Akdeniz'in berrak sularına doğru yelken açıyor.

Kendine özgü çizgisiyle öne çıkan, rahat ve şık parçalar bu koleksiyonun odak noktasında yerini alıyor. Safari esintileri, Akdeniz'in sıcak atmosferiyle mükemmel bir uyum içinde yeniden yorumlanırken; kontrast renkli çizgili üstler, safari ceketler ve egzotik desenli pantolonlar, sıcak yaz güneşinin eşlik ettiği yolculuklarda hem şıklık, hem rahatlık vadediyor. Pasticcino Bag ise güncellenen formuyla kahramanımızın seyahatlerindeki sadık yol arkadaşı olarak yeniden başrolde!

Toprak tonlarındaki pantolon takımları ile pastel renkli gömlekler tatlı bir uyum yakalanırken, ferahlık hissiyle bütünleşiyor. Rahatlık ve şıklık arasındaki mükemmel dengeyi kuran bu parçalar, her anınızı özel kılmayı vadediyor. Ayrıca, denim trençkotlar gardıropların vazgeçilmez parçaları olarak koleksiyonda yerini alıyor.

Weekend Max Mara'nın 2024 İlkbahar - Yaz koleksiyonu, Weekender ruhunu tam anlamıyla yansıtıyor. Bu koleksiyon, bohem tarzın romantik yönüne odaklanırken, paisley desenli parçalar sizi anılarla dolu bir serüvene davet ediyor. Her bir parça, kendine özgü öyküsüyle koleksiyona ayrı bir renk ve canlılık katıyor.

Baharın gelişini ve yazın yüksek enerjisini vurgulayan bu koleksiyon tüm Weekend Max Mara mağazalarında sizleri bekliyor.

BU BİR REKLAMDIR.


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Türkiye 25 yaşında!

Mayıs sayımızda ELLE dergisi global kodlarıyla bir araya getirdiğimiz kendi alanlarında çok başarılı tam 8 isim ve 8 marka var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.