YALIKAVAK MARİNA “DÜNYANIN EN İYİ MARİNASI” OLMA YOLUNDA

Yalıkavak Marina, TYHA’nın düzenlediği dünyanın en ünlü limanlarının bir arada bulunduğu global oylamada "Süper Yatlar için En İyi Marina" ünvanı için yarışıyor.

İngiliz The Yacht Harbour Association (TYHA) tarafından verilen 5 Altın Çapa’ya sahip ve Superyacht Marina of the Year 2018 ödüllü, Türkiye’nin gururu, Akdeniz’in en lüks Süper Yat Marinası Yalıkavak Marina, TYHA’nın düzenlediği dünyanın en ünlü limanlarının bir arada bulunduğu global oylamada "Süper Yatlar için En İyi Marina" ünvanı için yarışıyor. Kış aylarında birçok kültürel etkinlik ve festivalin düzenlendiği Bodrum yarımadasında yer alan Yalıkavak Marina, sevdikleriyle birlikte özel bir yılbaşı kutlaması yapmak isteyenleri de enfes lezzetler, müzik ve deniz manzarası eşliğinde ağırlıyor.

Bodrum Yalıkavak bölgesinin en lüks yat, alışveriş ve yaşam merkezi Yalıkavak Marina, yılbaşı döneminde kalabalık şehir hayatından uzaklaşmak isteyenler için farklı bir alternatif sunuyor. Sakin ve huzurlu bir yılbaşı kutlaması gerçekleştirmek isteyenlerin tercihi olacak Yalıkavak Marina, marina, eğlence, yemek ve alışveriş deneyimini yıl boyunca yaşatıyor.


Geçtiğimiz yaz mevsimi boyunca, yaklaşık 100 süper yatı ağırlayan Yalıkavak Marina, kış sezonunda da hareketli günlerine devam etti. Yalıkavak Marina, Ekim ayı sonunda, 120'den fazla yelkenli yatın katıldığı The Bodrum Cup yarışının da ana sponsorluğunu üstlendi. Marinanın konumu, koylardan gizlenmiş, tenha bir tatil yapmayı sevenler için ideal bir seçenek oluyor.

Yalıkavak Marina, “Dünyanın En İyi Marinası” Yarışında

Türkiye'nin en popüler yat turizmi bölgelerinden birinde yer alan Yalıkavak Marina, İngiliz The Yacht Harbour Association (TYHA) tarafından düzenlenen yarışmada “Dünyanın En İyi Marinası” kategorisinde yarışıyor. Prestijli ödülün sahibi olmaya çok yaklaşan Yalıkavak Marina, gelecek oylarla dünyanın mega yat yıldızı olmayı bekliyor.

Yalıkavak Marina için oylamaya katılım çok kolay. Bağlantıya tıklayarak ve ardından “Coastal Marina” kategorisini seçtikten sonra “Turkey” ve onun altında “Yalıkavak Marina”yı seçerek oy kullanabilirsiniz ve Türk Yalıkavak Marina'yı dünyanın en iyi süper yat limanı olarak duyurmak için Yalıkavak Marina’ya destek olabilirsiniz.

YALIKAVAK MARİNA HAKKINDA:

Süper Yat Marinaları kategorisinde İngiliz The Yacht Harbour Association (TYHA) 2018 Altın Çapa ödülü ve 5 Altın Çapa sertifikası sahibi Yalıkavak Marina, Türkiye'nin ilk yüksek kapasiteli mega yat marinasıdır. Huzurlu ve sakin konumu, muazzam konfor sağlayan ve geniş teknik servis imkanlarına sahip süper yat tesisleri 140 metreye kadar olan tüm süper ve mega yatları ağırlıyor. 2010’dan beri giyim, mücevher, takı, Türk ve dünya mutfağı sunan gurme restoranlar gibi dünyanın önde gelen 106 markasına ev sahipliği yaparken, Avrupa standartlarına uygun mavi bayrak plajları ve sonsuzluk havuzlarına, yüksek sınıf lüks otellere, Y-Kidz Cross Fit eğlencelerine ve çocuklara uygun spor aktivitelerine sahip. Deniz tutkusunu lüks resort anlayışıyla harmanlayan Yalıkavak Marina, Bodrum Yalıkavak’ta eşsiz bir yat deneyimi sunmaktadır. Burada her şey sizin için!

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.