YAŞAM ALANLARINI SANATLA BULUŞTURAN KOLEKSİYON

Yıldız Trend, yeni renklerin eklendiği ‘Living Art’ koleksiyonuyla yaşam alanlarına sanatın büyüleyici atmosferini taşıyor.

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 14 Haziran 2022
YAŞAM ALANLARINI SANATLA BULUŞTURAN KOLEKSİYON

Tasarımlar da bütünlük ve estetik sağlayan Yıldız Trend lam ürünleri, 2022 yılı başında 13 yeni renk alternatifinin yer aldığı ‘Living Art’ koleksiyonu ile her zevke hitap eden seçenekler barındırıyor. Duyuları harekete geçiren, sanattan ilham alınarak oluşturulan Living Art koleksiyonu, yaşam alanlarına estetik ve keyif kazandırıyor.  

Sıra dışı çizgiler ve özgün tasarımların yer aldığı Living Art koleksiyonunda; sade ve güçlü meşenin mekanlara huzur kazandırdığı Dolce, soğuk estetiği kahverenginin sıcağıyla aynı zeminde harmanlayarak sıra dışı bir şıklık sunan Metalik Bitter, keskin hatlarıyla yaşam alanlarına realistik bir doku kazandıran Forte, meşenin özel bir dekorla buluşmasından doğan Legato, özgünlüğüyle kendi tarzını yaratmayı sevenlere hitap eden Soprano, özgün çatlakların modern metalle bir araya gelmesiyle eşi görülmemiş bir tarz sunan Senza, kremin dinginlik veren aurasının metalin sert dokusuyla yakaladığı uyumu yansıtan Metalik İpek, griyle mavinin metalik doku üzerinde buluşarak hipnotize edici bir etki sunduğu Metalik Antrasit, şehir hayatına western havası kazandıran taba renginin metalle buluştuğu Metalik Taba, beyaz tutkunlarını mest eden Metalik Saten, zarif ve otantik tarzını zikzak çizgilerde aktaran Dakron Gri, Viyana el örgüsünden esinlenilen çizgileriyle ortama Avusturya ruhu taşıyan Hezaren ve siyahın büyüleyici şıklığını pekiştiren Bold Siyah seçenekleri yer alıyor.

 ETİKETLER
SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Kasım Sayısı Çıktı!

ELLE Kasım sayısı, ELLE MAN ve ELLE Time ekleri ile birlikte tam 400 sayfa! Kapak yıldızlarımız ise Hazal Kaya, Boran Kuzum ve Serkan Çayoğlu.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.