Yeni Bir "Big Little Lies" Sezonuna Hazır Mısınız?

Nicole Kidman, Emmy ödüllü dizinin 3. sezonunun geleceğini söyledi.

Buse Saray BUSE SARAY 18 Kasım 2023
Yeni Bir "Big Little Lies" Sezonuna Hazır Mısınız?

Çantalarınızı toplayın, görünüşe göre Monterey'e geri dönüş yolculuğuna çıkıyoruz!Cuma günü düzenlenen bir etkinlikte, Big Little Lies'ın yıldızı ve baş yapımcısı Nicole Kidman, üçüncü sezon için hazırlandıklarını duyurdu.

Instagram’da dolaşan bir videoda en sevdiği roller sorulduğunda "Big Little Lies'ı sevdim" dedi ve ekledi: "Size üçüncü bir sezon getireceğiz, bilginiz olsun." HBO, Kidman'ın duyurusu hakkında yorum yapmaktan kaçındı.

Kidman, Emmy ödüllü serinin üçüncü sezonunda rol arkadaşları Reese Witherspoon, Shailene Woodley, Zoë Kravitz ve Laura Dern ile yeniden bir araya gelme konusundaki güçlü arzusunu Ekim 2020'de şöyle anlattı: “Anlatacak pek çok harika hikaye var ve ben tüm farklı ufuklara açığım. Hepimiz birbirimizi seviyoruz ve birlikte çalışmak istiyoruz. Artık birbirimize derinden bağlıyız. Bu (dostluğun) büyüleyici, karmaşık ve önemli bir hikaye ortaya çıkarması farklı bir şey. Ağzımızı açık bırakacak bir hikaye olması gerekirdi.”


Yönetici yapımcı arkadaşı David E. Kelley, daha önce potansiyel sezon 3'ün önünde duran sayısız lojistik engeli (yani oyuncu kadrosunun yoğun programlarını) kabul etmiş olsa da geçen yıl şunları söyledi: “Hiçbirimiz bu fikirden vazgeçmedik. Grubu tekrar bir araya getiriyoruz."

Bu arada, Kravitz'in geçen yıl belirttiği gibi Big Little Lies'ın EP'si (ve 1. sezon yönetmeni) Jean-Marc Vallée'nin 2021'deki zamansız ölümü görünüşte başka bir engel olarak hizmet etti. "Onsuz devam etmeyi hayal edemiyorum" dedi. “Gerçekten bu gösterinin vizyon sahibi biriydi.”

 

 

 SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Haziran Sayısı Çıktı!

Kapağımızda ise Oral-B ile yepyeni bir işbirliğine başlayan oyuncu Yağmur Tanrısevsin var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.