Yeni Bir "John Wick" Dizisi Geliyor

Film evrenini televizyona genişletme çalışmaları devam ediyor.

Buse Saray BUSE SARAY 06 Kasım 2023
Yeni Bir "John Wick" Dizisi Geliyor

John Wick evreni genişliyor ve filmden televizyon dizisine geçiş, beklenenden çok daha erken gerçekleşiyor gibi görünüyor. Yapılan son röportajda yönetmen Chad Stahelski, başka bir TV dizisinin yolda olduğunu doğruladı.Filmler konusunda, dört devam filminin ardından, bir spin-off olan Ballerina'nın gelecek yaz Ana de Armas'ın başrolünde olması planlanıyor. Hayranlar ayrıca The Continental adlı prequel dizisinden de keyif aldı, bu dizi New York Continental otelinin sahibi Winston Scott'un nasıl güce yükseldiğini izleyicilere aktarıyor.

Stahelski, evrene başka bir dizi eklemekle ilgili olarak şunları açıkladı: "Arkadaşlarımızın üzerinde çalıştığı fikirlerin hepsini seviyorum. Hepsi harika fikirler ve nasıl uygulayacağım konusunda fikirlerim var. Bu işi sürdürmenin eğlenceli olması da buradan geliyor. Ve bir John Wick TV şovu yapıyoruz, bu da aklımı meşgul tutuyor."

Stahelski, spin-off dizisinin birkaç bölümünü de yönetmeyi istediğini belirtti: "TV şovunun birkaç bölümünü yönetmeyi çok isterim çünkü filmlerde deneyemediğimiz şeyleri deneme şansım olacağını düşünüyorum. Yani kesinlikle. Harika fikirler var. Ve John Wick olmadan farklı bir oyuncu kadrosu ve farklı bir hikaye yapısıyla çalışmak, eğlenceli bir zorluk olurdu." Yönetmen ayrıca Reeves'ın karakterinin John Wick: Bölüm 4'te kesin bir sona sahip olmasına rağmen, ikilinin bir arada çalışmayacağı anlamına gelmediğini paylaştı: "Eğer Keanu yarın bir fikirle beni ararsa, ya da eğer yarın 'Hadi yapalım...' dersem; tekrar John Wick'e dönmekten mutluluk duyarım. Sadece doğru nedenlerle olması gerekir."

Yeni dizi ne zaman yayınlanacağı henüz kesin değil.
SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Haziran Sayısı Çıktı!

Kapağımızda ise Oral-B ile yepyeni bir işbirliğine başlayan oyuncu Yağmur Tanrısevsin var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.