YENİ GOSSIP GIRL DİZİSİNİN YAYIN TARİHİ BELLİ OLDU

Gossip Girl için geri sayım başladı. Yeni dizinin yayın tarihi çok da uzak değil!

2000'lerin popüler dizisinin bitiminden 8 yıl sonrasında geçecek olan Yeni Gossip Girl geçen yıllarda New York’un değişimini ve sosyal medyanın toplumu nasıl değiştirdiğini gençlerin olaylı ve entrikalı hayatlarıyla birlikte konu edecek.

Yeni Gossip Girl'ün Temmuz 2021'de yayınlanacağı resmi Twitter hesabından duyuruldu. Hala kesin bir prömiyer tarihi bekleniyor ancak bu sırada setten fotoğrafları ve dizinin ilk klipleri yayınlandı. 


OYUNCU KADROSUNA YAKIN BAKIŞ 

Jordan Alexander, genç bir influencer olan Julien Calloway'i oynuyor. Kanadalı aktris ve şarkıcının çalışmaları arasında Sacred Lies ve Unbury the Biscuit adlı TV dizileri yer alıyor.

Skater ve model Evan Mock,  Akeno "Aki" Menzies'i oynuyor. Bu rol Mock'un ilk oyunculuk tecrübesi! (Daha önce sette kaykay kullandığını gördük.) Aki, Audrey'le  "asırlardır" çıkıyor.

Savannah Smith, Monet de Haan'ı canlandırıyor. New York Üniversitesi Tisch Sanat Okulu'nda bir öğrenci olan Smith’in ilk oyunculuk deneyimi olacak.

Oyuncu ve müzisyen Emily Alyn Lind, annesi tasarımcı olan Audrey Hope'u canlandırıyor. Julien'in en iyi arkadaşı ve Aki ile uzun süreli bir ilişki içindeydi, ancak Deadline'a göre Audrey "daha neler görebileceğini merak etmeye başlıyor."

Lind daha önce ABC dizisi Revenge'de genç Amanda Clarke olarak ve CBS dizisi Code Black'de Ariel olarak yer aldı.

Whitney Peak  Zoya Lott'u canlandırıyor ve Zoya karakter olarak Dan Humphrey gibi hareket ediyor. Peak, daha önce Netflix'in Chilling Adventures of Sabrina'nın üçüncü sezonunun birkaç bölümünde Judith Blackwood'u canlandırmıştı. 17 yaşındaki Peak Uganda'da doğdu ve Akademi Ödülü'ne aday gösterilen Molly's Game ve CW'nin iZombie filminde küçük rollerde oynadı.

Eli Brown, "zengin mal sahibi ve Alman kökenli" olan Otto "Obie" Bergmann IV'ü canlandırıyor. Brown en çok Freeform'un Pretty Little Liars: The Perfectionists'de Dylan Walker'ı oynamasıyla tanınır. Aktörün 2020 yılında iki rolü vardı, The F ** k-It List ve Run Hide Fight. Brown aynı zamanda bir şarkıcı-söz yazarı.

Thomas Doherty, Max Wolfe'u oynuyor. Şarkıcı ve oyuncu daha önce Disney’in Descendants 2,  HBO'nun Catherine the Great veya Hulu’nun High Fidelity’sinde oynadı.

Zión Moreno, Luna La'yı canlandırıyor. TNT Claws'da yer alan Moreno, kariyerine oyunculuğa başlamadan önce 19 yaşındayken model olarak başladı.

Tavi Gevinson, gizemli bir karakter olan Kate Keller'ı canlandırıyor. Rookie dergisinin kurucusu Gevinson, Scream Queens ve CBS'nin yeniden çektiği The Twilight Zone'da yer aldı.

HBO henüz karakter portresini açıklamamış olsa da Jason Gotay da kadroda yer alıyor. NYC yerlisi, Bring It On ve Spider-Man: Turn Off the Dark ve Peter Pan Live'ın TV yayınındaki dönüşü de dahil olmak üzere bir dizi Broadway rolüne sahip.

Johnathan Fernandez de dizide rol alacak. Brooklyn doğumlu aktör, Bernard Scorsese'yi canlandırdığı Lethal Weapon ve John Oliver ile Girls, Younger ve Last Week Tonight'ta rol aldı.

Adam Chanler-Berat da kadroya alındı. Kapsamlı bir geçmişi olan Berat, Next to Normal'de Henry, Peter ve Starcatcher'da Peter ve Amélie'de Nino gibi rollerde oynadı.

Yazı: Pelinsu Özgür


Gossip Girl dizisi hakkında bilmeniz gereken her şey!


Gossip Girl dizisinden ilk görüntüler!