YENİ SWATCH X 007 KOLEKSİYONU İLE TANIŞIN

Swatch, gizli bir görevde!

Swatch, No Time To Die adlı en yeni James Bond filminin vizyona giriş tarihi yaklaşırken 007'den esinlenen özel bir koleksiyon lanse ediyor. Dr. No (1962), On Her Majesty's Secret Service (1969), Moonraker (1979), Licence To Kill (1989), The World Is Not Enough (1999) ve Casino Royale (2006) filmlerinin orijinal afişlerinden ve açılış sahnelerinden ilham alan altı parçalık kapsül koleksiyon Şubat sonunda sunulacak.

007 koleksiyonundaki yedinci saat ise Swatch ve No Time To Die filminin Kostüm Tasarımcısı Suttirat Anne Larlarb tarafından Swatch'ın favorisi olan Q karakteri için tasarlandı. Q, takip cihazlarından gizli silahlara kadar Bond'un tüm donanımlarının yaratıcısı. No Time To Die filmindeki özel saati, onun fütüristik inovasyonlara merakı ile geleneği zamansız bir stilde bir araya getiriyor. Tıpkı kendisi gibi özgün ve farklı.

No Time To Die, İngiltere'de ve dünya çapında 2 Nisan 2020'de Universal Pictures International ve ABD'de 10 Nisan'da MGM'in United Artists Releasing tarafından dağıtılarak vizyona girecek.


Etİketler