YENİ TIMBERLAND STİLLERİ İLE BU SONBAHAR CESUR ADIMLAR AT!

Timberland, bizi cesur olmaya davet eden koleksiyonu ile yeni sezonda şehirden outdoora uzanan tüm maceralara eşlik edecek stiller sunuyor.

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 07 Ekim 2022
YENİ TIMBERLAND STİLLERİ İLE BU SONBAHAR CESUR ADIMLAR AT!

İster şehrin sokaklarında ister doğadaki patikalarda gün boyu konfor bizimle. Sonbahar koleksiyonlarındaki ürünlere her zamankinden daha fazla eko-inovasyon katan Timberland, bizi cesur olmaya davet eden koleksiyonu ile yeni sezonda şehirden outdoora uzanan tüm maceralara eşlik edecek stiller sunuyor.

Timberland yeni sezonda eko-inovasyonu konforla buluşturan cesur stillerle karşımıza çıkıyor. Yenilenebilir doğal malzemelerle tasarlanan ve üretilen GreenStride™ taban teknolojisine sahip kadın ve erkek ayakkabı koleksiyonları estetik görünümünün yanı sıra her türlü hava koşulunda yüksek performans gösterecek şekilde tasarlandı. Dayanıklı, çevre dostu ve inovatif dış giyim koleksiyonları ise geçiş mevsiminde ihtiyaç duyulan ekstra korumayı sağlıyor.

Doğadaki yürüyüşlerde kendini gösteren tasarımıyla yeni GreenStride™ TBL Turbo Kadın ve Erkek Yürüyüş BotlarıGreenStride™ TBL Turbo Erkek Botu

Göz alıcı tasarımı ve sizi dışarı çıkmaya motive edecek tarzıyla her zaman harekete hazır bir görünüme sahip GreenStride™ TBL Turbo Kadın ve Erkek Su Geçirmez Yürüyüş Botları, ile her türlü hava koşulunda rahatlığa hazır olun. İkonik detayları Timberland’in imza buğday rengiyle buluşturan, kalın GreenStride™ inovatif tabanlarıyla bu koleksiyon, maksimum yastıklama ve modern görünümü birlikte sunuyor. Hafif OrthoLite tabanlar ise, ayaklara ekstra rahatlık getiriyor. GreenStride™ TBL Turbo Kadın Botu

Yağmurlu günlerde bile kesintisiz outdoor maceralar için: GreenStride™ TBL Turbo Kadın ve Erkek Su Geçirmez Yürüyüş Botları ideal bir alternatif olarak öne çıkıyor. 

Turbo yürüyüş botlarındaki Defender Repellent Systems özelliği kir tutmadan yeni görünebilmeyi mümkün kılarken, bu model tüm Timberland ürünleri gibi çevre dostu. Çevresel uygulamaları nedeniyle Leather Working Group tarafından Silver olarak derecelendirilen tabakhanelerden genel Better Leather malzeme ve en az yüzde 50 geri dönüştürülmüş plastik içeren ReBOTL™ kumaş kullanılarak çevreye sorumlu bir şekilde üretildi. (2.699TL)

Outdooru bir yaşam stili haline getirenler için; Eko-inovatif Mountain Town Yalıtımlı Ceket
Her ortamda koruma sağlamak için tasarlanan Mountain Town Yalıtımlı Ceket, değişken ortamlardaki sıcaklıkları düzenleyen çevreye duyarlı Thermarange™ yalıtımına sahip. Sorumlu bir şekilde yüzde 100 geri dönüştürülmüş malzemeden üretilen bu ürün, nefes alabilen su geçirmez koruma için DryVent® teknolojisine sahip. Timberland'in ikonik sarı tonu ve iç kısımdaki mavi rengiyle modern bir görünüm sunan model, kadın ve erkek modeliyle karşımıza çıkıyor. (5.499TL)


Timberland’den cesur olmayı yeniden tanımlayan kampanya: Built for the Bold

Bu sezon Built for the Bold söylemini odağına alan ve sadece Timberland'in yapabileceği özgünlükte, iş, outdoor ve şehirli yaşam tarzını bir araya getiren yeni kampanya, dünyayı ileriye taşımak için cesur davranan, hayatlarını kendi kurallarına göre yaşamayı tercih eden, gelişime açık ve değişimden korkmayan isimleri buluşturuyor ve farklılıklarıyla bir araya gelen bu grubun sesi oluyor. Mary J Blige ve Arlo Parks da dahil olmak üzere pek çok tanınmış isimle ve küresel değişimin öncüleriyle işbirliği yapılan global kampanyada yetenek ve cesur yaşama kavramları yeniden tanımlanıyor.  

Timberland’in bizi cesur olmaya davet eden bu koleksiyonuna Boyner ve seçili mağazalardan ulaşabilirsiniz
Bu bir reklamdır. 

ETİKETLER
SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Haziran Sayısı Çıktı!

Kapağımızda ise Oral-B ile yepyeni bir işbirliğine başlayan oyuncu Yağmur Tanrısevsin var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.