YENİLEYİCİ BAKIM ZAMANI

Therapia Spa ile rahatlatıcı ve yenileyici bir yolculuğa ne dersiniz?

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 01 Şubat 2015
YENİLEYİCİ BAKIM ZAMANI
Ne kadar uzun zaman oldu kendinize vakit ayırmayalı? Hem ruhunuzu hem de bedeninizi yenileyen bir “SPA” keyfine ne dersiniz? Bunun için illa ki şehir dışına çıkmanıza gerek yok. The Grand Tarabya'nın Boğaz'a karşı spa keyfi sunan merkezi Therapia, saf ve havyar yağıyla uygulanan Therapia Caviar masajı ve gül kokulu hamam ritüeliyle şehrin gerginliğinden uzaklaşmak isteyenlere rahatlatıcı terapiler sunuyor.

Zarif tasarımı ile bir spa ve wellnes merkezi olan Therapia Spa'da Boğaz'ın muhteşem manzarası eşliğinde fiziksel ve ruhsal bir terapinizi tamamlama imkanı bulacaksınız. 4000 m²'lik Therapia Spa, en özel bakım ve terapi paketleri ile bir Spa deneyiminden beklediğinizin üzerinde bir ortam sunuyor.

Yaklaşan “Sevgililer Günü” öncesi keşfetmeye değer bir yer. Sevgilinizle özel bir program yaparak hem kendinizi hem de sevgilinizi şımartın. Gül yaprakları serpilmiş yatakların üzerinde bir masaj ve ardından mum ışıkları eşliğinde bir jakuzi keyfine kimse hayır diyemez. Ayrıca devam eden sömestr tatili dönemi için de bir paket sunuyorlar. Salı, Perşembe ve Cumartesi günleri 14.00- 15.00 arası çocuğunuzla da bir program yaparak birlikte huzur ve keyif dolu bir saat geçirebilirsiniz.

Therapia Spa, hergün 07.00-22.00 saatleri arasında hizmet vermektedir.


Masaj ve bakım hizmetleri, hergün 08.00 -22.00 saatleri arasında verilmektedir.ETİKETLER
SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos sayısı 80 sayfalık ELLE Style Awards 2024 eki ile birlikte çıktı!

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.