YILBAŞI MASASI HAZIRLIYORUZ

En şık yılbaşı masaları için tüyolarımızdan ilham alın ve seçtiğimiz parçaları inceleyin.

Buse Saray BUSE SARAY 14 Aralık 2022
YILBAŞI MASASI HAZIRLIYORUZ

Evde küçük bir kutlama ya da samimi bir parti yapıyor olun; yeni bir başlangıcı kutlamak için yılbaşı ruhunu yansıtan bir masa mutlaka olacaktır.Yılbaşı sezonu, sıcak ve şenlikli kutlamalar ile ruhumuzu şenlendirme zamanıdır. Yılbaşı masası ise birlikte olmayı kutlamak için mükemmel bir fırsattır. Değerli konuklarınızın hoş karşılanmalarını sağlayacak şık ve düşünceli bir masa düzeni için yaratıcı yönünüzü ortaya çıkarma zamanı!

En şık yılbaşı masaları için tüyolarımızdan ilham alabilir ve seçtiğimiz parçaları inceleyebilirsiniz.


Masayı her zaman en az bir gün önceden kurun. Çünkü ilk seferde hiçbir zaman tam olarak doğru görünmez. Evinizdeki insanların yaklaşan kutlama hakkında gerçekten heyecanlanmalarını sağlar!

İhtiyacınız olan ve kullanmak isteyeceğiniz her şeyi masaya koyun ve ardından gerektiği yerde düzenleyin.

Masadaki her şeyin uyumlu olmasını önemsemeyin. Uyumsuz çatal-bıçak ve sofra takımları organik görünür, özgünlük katar ve masanızı yapmacık görünmekten uzaklaştırır.

Bir tür tema veya renk paletini takip ederek farklı takımlarınızı karıştırın ve eşleştirin. Davetkar ve şenlikli bir masa görünümü yaratın.

Yeşil, kırmızı ve parlak parçalar kullanmak, klasiktir. Kristal bardaklar kırmızı tabaklar masanız için risksiz bir seçim olur.

Büyük çiçek demetleri herhangi bir masaya drama katar. Çiçeklerinizi veya yapraklarınızı masanın ortasında alçak vazolara yerleştirin. İnsanların birbirlerine bakışlarını engellememek önemlidir.

Kişiselleştirme, insanların hoş karşılandığını hissetmelerini sağlamanın harika bir yoludur. İsim yerleştirme kartlarına, kişiye uygun küçük notlar ya da dilekler hoş bir dokunuş olabilir. Konukların kendilerini özel hissetmelerine yardımcı olur.

Mumlar, her zaman sıcak ve davetkar bir atmosfer yaratırlar. Ayrıca şenlikli yılbaşı kokuları gibisi yoktur, bu yüzden hoş kokulu bir mum ile masanız için uzun bir yol kat edebilirsiniz.

Davetliler, altı kişiden fazlaysa, yakın arkadaşlarınız veya aileniz bile olsa bir oturma planı yapın. Oturma planı yoksa yemekten önce oturma vaktinde garip bir durgunluk olabilir.

Akşamın konseptini oluşturduğunuzdan emin olun. Yemek, nazik şarkılarla başlamalı ve ardından gece ilerledikçe caza ilerleyebilir. 1980'lerin popu ile bitirin; her zaman insanları dans ettirir.


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Haziran Sayısı Çıktı!

Kapağımızda ise Oral-B ile yepyeni bir işbirliğine başlayan oyuncu Yağmur Tanrısevsin var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.