YÖNETMEN TOM

Doğru okuyorsunuz, tasarımcı Tom Ford, yeni filminin hazırlığında.

Kamera arkasına giderek ısınan Tom Ford, şu sıralar ikinci filmini çekme hazırlığında. 'Nocturnal Animals' adını alacak film çekimlerinin başlamasınaysa çok az kaldı. Hatta oyuncu ekibi hazır: Filmde Amy Adams, Isla Fisher, Jake Gyllenhaal ve Armie Hammer gibi Hollywood'un aranan oyuncuları yer alacak.

Merakla beklenen film, 'Tony ve Susan' adlı romandan yola çıkacak. Hikayeyse Amy Adams'ın canlandıracağı evli bir kadının, eski eşinin (Gyllenhaal) yazdığı bir gerilim romanını bulmasıyla; yazanların ilişkilerine ne kadar benzediğini farketmesi etrafında dönecek.  'Nocturnal Animals' aynı zamanda bir ilke sahne olacak: Benzerlikleri nedeniyle çoğu zaman karıştırılan Fisher ve Adams bu sayede ilk kez aynı projede yer alacak. Tom Ford'un bu aktrisleri seçmesinin sebebiyse Adams'ın karakterine, kitaptaki hikaye içinde Isla Fisher'ın can verecek olması.

Tabii daha vizyon tarihinden bahsedilmeyen film, daha çok tasarımlarıyla ön planda olan Ford'un ilk yönetmenlik deneyimi olmayacak. Zira ünlü tasarımcı 2009'da Oscar'a aday olan ve başrollerini Colin Firth ile Julianne Moore'un paylaştığı 'Yalnız Bir Adam' filmini de yönetmişti.

Etİketler