Address Istanbul'da Yeni Yıl

Address Istanbul, heyecanla beklenen yılbaşı gecesine farklı konseptlerle hazırlanıyor.

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 26 Aralık 2023
Address Istanbul'da Yeni Yıl

Address Istanbul, yılın heyecanla beklenen yılbaşı gecesini, üç farklı yılbaşı paketiyle karşılıyor. Yılbaşı gecesini keyifli bir hafta sonu tatiline dönüştürmek isteyenlere Stay&Dine paketiyle muhteşem bir tadım ve lüks bir konaklama deneyimi, yeni yıla mükellef yılbaşı sofrasında girmek isteyenler için ise Yeni Yıl Gala Yemeği paketi, gurme lezzetler ve 5 course seçenekli menü dikkat çekiyor.  

Yılbaşı yemeğinde başlangıç ve ara sıcaklarda pancar carpaccio, Hindi Ravioli ve sorbe yer alırken ana yemeğin imza lezzeti dana bonfile, mor havuç terin truf mantarı aromalı polenta kek, ve edemama fasülyesiyle birlikte sunuluyor. Finalde tatlıdan vazgeçemeyenler için hazırlanan portakal mousse ve şefin spesiyal çikolatalarından oluşan petifürler de iştah kabartıyor. 

Genç solist Esra Güner’in canlı performansıyla başlayan eğlenceli saatler ve DJ performansı ise gala yemeğini kesintisiz eğlenceyle buluşturuyor. Address Istanbul yeni yıl seçenekleri arasında yer alan Turkey Takeaway & Bottle of Wine paketi ise yılbaşı eğlencesini evinde deneyimlemek isteyenlere özel gurme lezzetlerin yer aldığı keyifli bir alternatif olarak dikkat çekiyor. Ayrıca, özel sosuyla fırınlanmış baharatlı otlu pilavın eşlik ettiği yılbaşı hindisi, Address Istanbul’un imza mezeleri ve daha fazlası eve sipariş edilebiliyor. Siz de evde yılbaşı ziyafeti kurgulayanlardansanız üç gün öncesinden otel mutfağına siparişinizi gerçekleştirebilirsiniz. 


ETİKETLER
SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos sayısı 80 sayfalık ELLE Style Awards 2024 eki ile birlikte çıktı!

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.