BAHARIN GELİŞİNİ IST TOO TERAS'TA KARŞILAYIN

Shangri-La Bosphorus Istanbul, misafirlerini; boğaz manzarasına açılan terasında dünya mutfağının seçkin tatlarını benzersiz sunumlarla buluşturan Ist Too Restoran'ı deneyimlemeye davet ediyor.

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 22 Mart 2023
BAHARIN GELİŞİNİ IST TOO TERAS'TA KARŞILAYIN

Uzak Doğu kültürünün zarif dokunuşlarıyla tasarlanan, üstün servis kalitesi ve kalpten gelen misafirperverlik anlayışıyla İstanbul’un ilk Asya oteli olan Shangri-La Bosphorus’un Boğaz manzarasına karşı konumlanan terası ile öne çıkan restoranı IST TOO, İstanbul’un kalbinde keyifli bir lezzet yolculuğunun akla gelen ilk adresi olarak öne çıkıyor. IST TOO, öğle ve akşam yemeği için hazırlanan geniş à la carte menüsü ile misafirlerini şehrin karmaşasına lezzetli bir ara vererek günün yorgunluğunu atmaya davet ediyor.

IST TOO Restoran, İtalyan şef Giovanni Terracciano’nun İtalyan mutfağından Türk geleneksel yemeklerine kadar uzanan geniş bir yelpazede lezzetli seçenekler sunuyor. Restoranın Boğaz manzaralı terasında her gün 07.00-11.00 saatleri arasında geleneksel lezzetlerin sunulduğu zengin bir kahvaltı büfesi de bulunuyor. Restoran ayrıca modern mimarisi ve şehrin kalbindeki konumuyla, iş çıkışı keyifli vakit geçirmek veya lezzetli yemekler eşliğinde kendini şımartmak isteyen misafirlere hizmet veriyor.

GELENEKSEL RAMAZAN LEZZETLERİ EŞLİĞİNDE KEYİFLİ İFTARLAR

Ramazan ayı boyunca, IST TOO Restoran özel iftar büfesiyle misafirlerini ağırlıyor. Şef Giovanni Terracciano ve ekibi tarafından hazırlanan iftar menüsü, ramazan pidelerinden geleneksel iftariyeliklere, salata ve çorba çeşitlerinden ara sıcaklara, sushi’den döner ve kebap gibi ana yemeklere kadar geniş bir yelpazede seçenekler sunuyor. Restoranda kurulan istasyonlarda iftar yemekleri misafirlerin önünde canlı olarak hazırlanıyor. Ramazan dönemine özel olarak baklava ve güllaç gibi geleneksel tatlı çeşitleri de iftar büfesinde sunuluyor. IST TOO Restoran, farklı mutfaklara ait lezzetleri de sunarak, misafirlerinin farklı tatlar deneyimlemesini amaçlıyor.

Türk mutfağının yanı sıra farklı mutfaklara ait lezzetleri daha geniş bir yelpazede sunarak misafirlerinin farklı lezzetler tatmasını sağlamayı amaçlayan Shangri-La Bosphorus, Istanbul, IST TOO Restoran’daki iftar menüsü ile Ramazan ayı boyunca lezzet düşkünlerinin ilk adresi oluyor.

Detaylı bilgi ve rezervasyon için: (0212) 275 88 88BU BİR REKLAMDIR.


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos sayısı 80 sayfalık ELLE Style Awards 2024 eki ile birlikte çıktı!

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.