FAUCHON PARIS'IN YENİLENEN LEZZİZ MENÜSÜ

Fauchon Paris, misafirlerini Zorlu Center’in kalbinde yaz temasıyla yenilenen ambiyansında, yaza özel oluşturduğu tadım menüsünü deneyimlemeye davet ediyor.

Fransız yaşam biçiminin sembolü haline gelmiş olan Fauchon Paris, yenilenen, şık ve zarif dekorasyonunda, yazın enerjisini hissettiren hafif ve beğenilen lezzetleriyle şehrin gözde adreslerinden biri olmaya devam ediyor.

Fransız lezzetlerinden ve kültüründen yaşattığı yeni deneyimleri ile büyük beğeni gören Fauchon Paris, yaza özel oluşturduğu menüsü ile keyifli buluşmalara eşlik ediyor. Özenle tasarlanan yaz ambiyansı ve yaza özel tadım menüsünde yer alan “Soğuk Brokoli Çorbası”, “Steak Tartar”, “Levrek Cheviche”, “Yaz Enginar Salatası”, “Linguine”, “Karides”, “Dana Kaburga” ve “Baharatlı Izgara Tavuk” lezzetleri ile Fauchon Paris keyifli buluşmalara Fransız dokunuşu katıyor.

Fauchon Paris’in en beğenilen patisserie lezzetlerinden “Makaron çeşitleri”, “Vanilyalı Fauchon Paris milföy” ve “Çilekli tart” ile tatlı tutkunları da hafif ve göz zevkine hitap eden imza tatlıları ile yazın keyfini çıkarıyor.

Uluslararası örnek projeleri ile tanınan RMA Group’un üyesi olan Fauchon Paris, yemek pişirmenin sanatsal yönü ile ön planda olan Fransız mutfağından özel tatları, göz alıcı patisserie bölümü, yenilenen barı ve atmosferi ile Zorlu Center’da keyifli deneyimler yaşatmaya devam ediyor.