FOUR SEASONS SULTANHAMET'TE KEYİF DOLU ÇAY SAATİ

Tarihi Yarımada’nın büyüleyici atmosferine sahip Four Seasons Sultanahmet, yılbaşına yaklaşırken, Grace Brands ile “Winter Wonderland” temasıyla lezzet ve keyif dolu çay saati sunuyor.

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 26 Aralık 2022
FOUR SEASONS SULTANHAMET'TE KEYİF DOLU ÇAY SAATİ

Four Seasons Sultanahmet yeni yılı, 30 Aralık’a kadar devam eden özel bir çay saati menüsü ile karşılamaya hazırlanıyor. La Pistache’ın lezzetli tatları, çay saatinde Grace Brands’in zarif sunumuyla, canlı piyano performansı eşliğinde misafirlere ikram ediliyor. 

Her gün 15:00-18:00 saatleri arasında, yeni yıl ruhunu yansıtan dekorasyon eşliğinde, misafirlere Executive Pastry Chef Yalçın Köse ve ekibinin hazırladığı özel lezzetler sunuluyor. Çok özel çay ve kahvelere eşlik eden “Winter Wonderland” menüsünde taze manda kaymağı ile sunulan ılık scone’lar, füme somon, pırasalı ve dana baconlı mini kiş, Ezine peyniri ile servis edilen zeytinli açma, trüflü omlet gibi iştah açıcı lezzetler ön plana çıkıyor. Aynı zamanda yeni yıla özel hazırlanan noel keki ve kurabiyeleri, balkabaklı turta, baston şekerler, La Pistache keki gibi enfes tatlar servis ediliyor.

Duygu ve Sanem İçil’in kurucuları olduğu Grace Brands’in lüks ev dekorasyon ve sofra tasarım ödüllü ürünleri ile sunulan lezzetler, sadece damaklara değil, gözlere de ziyafet yaşatıyor.


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos sayısı 80 sayfalık ELLE Style Awards 2024 eki ile birlikte çıktı!

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.