Ist Too Ramazan Ayı Boyunca Menülerini Hatay Sultan Sofrası'yla Hazırlıyor

Uluslararası deneyim sunan IST TOO’nun iftar gelirlerinin bir kısmı ise Hatay Dostluk Kenti’ne bağışlanacak.

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 22 Mart 2024
Ist Too Ramazan Ayı Boyunca Menülerini Hatay Sultan Sofrası'yla Hazırlıyor

IST TOO RAMAZAN AYI BOYUNCA MENÜLERİNİ HATAY SULTAN SOFRASI’YLA HAZIRLIYOR

Shangri-La Bosphorus Istanbul, Ramazan ayı boyunca Hatay Sultan Sofrası’nın iki şefini ağırlayarak, sevdikleriyle lezzetli bir sofrada buluşmak isteyen misafirlerini Hatay mutfağını deneyimlemeye ve paylaşmaya davet ediyor. Hatay Sultan Sofrası’nın yöresel lezzetlerini misafirlerle buluşturan IST TOO, Hatay lezzetlerinden oluşan zengin iftar seçkisini Boğaz’ın göz alıcı manzarasını ve canlı Türk Sanat Müziği eşliğinde misafirlerine sunuyor.

Hatay Sultan Sofrası’ndan iki Konuk Şef ile hazırlanan ve Antakya peynir çeşitleri, zahter salatası, Babaganuç gibi geniş yöresel iftariyelik yelpazesiyle başlayan menü, iki farklı çorba seçeneği ve biberli ekmekten Şam oruğuna kadar uzanan ara sıcaklarla zenginleşiyor. Tepsi kebabı, kuzu incik gibi birbirinden lezzetli ana yemekler ise yanında firik pilavı ile servis ediliyor. Canlı tatlı istasyonunda  Hatay’ın geleneksel lezzeti künefenin yanı sıra güllaç, baklava gibi her damak zevkine hitap eden seçenekler de misafirleri bekliyor.

Shangri-La Bosphorus, Istanbul, Hatay Sultan Sofrası’nın yöresel lezzetlerini lezzet tutkunlarıyla buluştururken, paylaşma ve dayanışma ayı Ramazan’da, iftar gelirlerinin bir kısmını geçen sene hayata geçirilen ve yaklaşık 1.200 depremzedeye ev sahipliği yapan Hatay Dostluk Kenti’ne bağışlayacak.


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Nisan Sayısı Çıktı!

ELLE Nisan Sayısı Çıktı!

Yeni sayımızın kapağında oyuncu Hazar Güçlü var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.