LEZZETLİ ATIŞTIRMALIK BAR MARKASI CORNY TÜRKİYE’DE

Corny Bar, kuruyemiş ve tahıllardan gelen sağlığı birleştiriyor.

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 13 Ekim 2022
LEZZETLİ ATIŞTIRMALIK BAR MARKASI CORNY TÜRKİYE’DE

35 yılı aşkın tecrübesiyle, kuruyemiş ve tahılların iyiliğini tüketicileriyle buluşturan Corny, birbirinden farklı lezzetleriyle artık Türkiye’de…

Almanya’da 1984 yılından beri üretilen Corny Bar, kuruyemiş ve tahıllardan gelen besleyici içerikleriyle ürünlerini geliştirmesi, özenli üretimi ve paketlemesiyle Avrupa’nın sevilen lezzetli atıştırmalık bar markası olarak ön plana çıkıyor.Birbirinden faydalı meyveleri, besleyici tahılların doyurucu dünyası ve kuruyemişlerden gelen sağlığı birleştiren Corny Bar çeşitleri,  öğünlere keyifle eşlik ediyor. Corny kuruyemişli ve tahıllı barlar, kuruyemişlerden gelen sağlığı, tahılların ve meyvelerin besleyici gücünü balın mucizesi ile buluşturuyor. Her biri 100 kalori altında farklı çeşitleri olan lezzetli Corny Barlar enerjinizin düştüğü anlarda enerjinizi yükseltmek için, zengin içeriğiyle hızlı ve pratik lezzetli bir alternatif sunuyor.

İki farklı Kuruyemiş Bar ve Tahıl Bar kategorisi ve lezzet çeşitliliğiyle ön plana çıkan Corny’nin, meyveleri, tahıllarla birleştiren Tahıl Bar Ailesi’nde;  muz ve kakaonun harmanlandığı “Kakao ve Muz”, kırmızı meyvelerin eşsiz tadını kakao ile buluşturan “Kakao Kırmızı Meyve”, lezzetli meyvelerin yulafla bir araya geldiği “Karışık Meyve” çeşitleri yer alıyor.

Corny Kuruyemiş Bar Ailesi’nde ise; fındık, yer fıstığı ve kuru meyvelerin eşsiz uyumuyla “Fındık & Yer Fıstığı”; kuru meyvelerin karışık kuruyemişlerle özel kombinasyonu ile  sunulan “Karışık Kuruyemiş” lezzetleri  sunuluyor.


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Nisan Sayısı Çıktı!

ELLE Nisan Sayısı Çıktı!

Yeni sayımızın kapağında oyuncu Hazar Güçlü var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.