MOLESKINE CAFE MİLANO

Düzenli olmamızı sağlayan not defterleri ve ajandalar ile bilinen Moleskine'i artık Milano’da bir kafe olarak ziyaret etmek mümkün!

Moleskine Café geçen sene Milano’da açıldı.

Markanın deyimiyle ‘Brera Tasarım Bölgesi’nin kalbinde’ olan kafe ziyaretçilere en güzel kahveleri ve yemekleri sunuyor.

Kafenin açılışı, Milano merkezli kahveci Seven Grams partnerliğiyle yapıldı. Seven Grams’in kahveleri Moleskine ambalajları ile paketlenirken üstlerinde birçok sanatçının tasarımları yer alıyor. Her çizim, kahvelerin geldiği yerlerin, kültürün ve insanların hikayesini anlatıyor. Dünyanın her yanından alınan lezzetleri ve aromaları servis eden Moleskine Café kahvaltı ve brunch seçenekleri sunuyor. 

Moleskine Café ziyaretçileri kafeyi ‘tarz ve rahat’ olarak tarif ediyor. Marka, kahve, sanat galerisi, mağaza ve kütüphane konseptlerini birleştirerek Moleskine Café’yi kafe konseptine çağdaş bir yorumlaması olarak adlandırıyor. Yaratıcılığınızı artırmanın yanı sıra derin düşünce ve gevşeme anlarınızı güçlendirmek istiyorsanız Moleskine Café’yi ziyaret etmenizi tavsiye ederiz.

Yazı: Alya Barutoğlu.