SELENA GOMEZ’İN YEMEK PROGRAMININ İLK FRAGMANI YAYINLANDI

Gomez, karantina döneminde ünlü şefler ile tarifler denedi!

Karantinanın başlarında herkesin yemek yapma becerileri yeni seviyelere ulaştı. Kendi ekmek üreticimiz haline gelirken ev halkı yaratıcı tarif çalışmalarımızın denekleri haline geldi! Normal hayatımıza yeni tedbirler ile dönerken yaratıcılığımızı biraz kaybetmiş olabiliriz. Ancak endişlenmeyin! Selena Gomez içinizdeki kreatif ruhu yeniden canlandırmaya geliyor. HBO Max ile birlikte ‘Selena + Chef’ adında bir karantina yemek programı hazırlayan Gomez, ünlü şefler ile birlikte yeni tarifler deniyor. 14 Ağustos’ta yayınlanması beklenen programın ilk fragmanı ise bu hafta paylaşıldı.


Angelos Sosa, Antonia Lofaso, Candice Kumai, Daniel Holzman, Jon & Vinny, Ludo Lefebvre, Nancy Silverton, Nyesha Arrington ve Roy Choi gibi şefler ile bir araya gelen Selena Gomez, karantina sürecinde oldukça değişik tarifler denedi. Aynı zamanda bu 10 bölümlük programın yapımcılığını üstlenen Selena Gomez, yemek becerilerini sergileyecek. 

Özgün tarifler ile tasarlanan şovda usta şeflerin yönlendirmeleri ile yemek yapan Gomez, “Yemeğe olan sevgimi her zaman açıkça belirttim. Sanırım yüzlerce kez röportajlarda başka bir kariyer seçsem ne olurdum sorusu ile karşılaştım. Ve hep şef olmanın eğlenceli olacağını düşündüğümü söyledim. Kesinlikle resmi bir eğitimim yok! Hepimiz gibi evdeyken daha fazla yemek yapıyorum ve mutfakta daha deneysel oluyorum,” dedi. Evde kaldığımız dönemde kendilerini mutfakta bulanlar için tasarlanan bu şov fikri tüm karantina yemek sorularınızı cevaplayacak. Gomez aynı zamanda her bölümde farklı bir yemek vakfını tanıtacak.