GALERİ

YILBAŞI İÇİN EN KAPSAMLI HEDİYE ÖNERİLERİ REHBERİ
Yılın hediye verme zamanına geldik. Yılbaşına sayılı günler kala, hediyeyi son dakikaya bırakmayın. 2020'nin ilk dakikalarında sevdiklerinizi mutlu edecek hediyeleri henüz seçmediyseniz ilham veren fikirlerle dolu yılbaşı hediye önerileri ile en doğru hediyeyi bulmak zor olmayacak. Güzellik setlerinden hayatı kolaylaştıran teknolojik ürünlere, sezonun trend parçalarından modası hiç geçmeyen kült parçalara kadar geniş hediye önerilerini yılbaşı için derledik. Yılbaşı hediye önerimiz, hediye aldığınız kişinin tarzına uygun seçim yapmakla birlikte trendlere de önem vermeniz. Özellikle kişiselleştirilmiş eşyalar, retro oyuncaklar, bucket çantalar, coffe table book’lar bu yılın trendleri arasında. 2020’de sevdiklerinize kullanırken sizi hatırlatacak bir yılbaşı hediyesi vermek için 100 parçadan oluşan yılbaşı hediye önerileri galerimize mutlaka göz atın.
PRENS HARRY VE MEGHAN MARKLE'IN DÜĞÜNÜNDEN EN GÜZEL GÖRÜNTÜLER
Yılın en çok konuşulan düğününde, Meghan Markle’ın gelinlik seçimi Givenchy kreatif direktörü Clare Waight Keller tasarımı oldu. Windsorf Şatosu'ndaki St. George Şapeli'nde yapılan düğünden en güzel görüntüler fotogaleride..
30 MART HAFTASI SİNEMA ÖNERİLERİ
Komediden korkuya vizyonda yok yok! Akşam yemeğinizi yedikten sonra, ajandanızda olan bir partiye katılmadan hemen önce, elinizde patlamış mısırınız ile sizi sanatın büyüleyici kadife perdeli salonlarında neler bekliyor, bir göz atın!
MANGO GIRL LUCY WILLIAMS İLE BİR GÜN
Hobilerini, favori mekanlarını ve buraya nasıl geldiğini öğrenmek için Londra'lı Mango Girl ile bir gün geçirdik.
2018’DE PARA BİRİKTİRMENİN YOLLARI
İlk adım; hedef belirlemek...
EXTRA
PAYLAŞ
İLİŞKİLERDE YAPILAN BU 6 HATADAN UZAK DURUN
Sağlıklı ilişkiler için 6 adım…
EXTRA
PAYLAŞ
2 MART HAFTASININ FİLMLERİ
Bu hafta vizyona 7 film birden giriyor. Sinemaya gitmek için ajandanızı şimdiden ayarlayın. Tüm hafta herkesin zevkine hitap edebilecek birbirinden ilginç filmler sinema salonlarında sizlerle buluşacak
EXTRA
PAYLAŞ
BU UYGULAMALARLA TELEFONUNUZDAN DAHA FAZLA YARARLANIN!
iPhone'umuz elimizden düşmüyor ama farkındaysanız sadece birkaç uygulama arasında gidip geliyoruz. Halbuki arada sırada App Store'a girip yeni uygulamalara göz atmak telefonunuzu daha verimli kullanmanız için çok etkili bir alışkanlık.
EXTRA
PAYLAŞ
HAYAT KURTARAN 6 MEDİTASYON APLİKASYONU
İş hayatı, minimum uyku, stres derken zihninizi yenilemenize yarayacak en etkili uygulamaları size getirdik.
EXTRA
PAYLAŞ
DÜNYA İÇİN DALIŞ
Artık uyanma vakti sevgili dünya vatandaşları, okyanuslarımız büyük bir tehlike altında! ELLE dergisi 8 Haziran Dünya Okyanus Günü’nü desteklemek amacıyla 7 farklı çevre dostu ünlü konu hakkındaki düşüncelerini ve kendi deneyimlerini paylaştılar. Çöp ve plastikle dolup taşan okyanuslar, tehlike altında olan canlı türleri, biyoçeşitlilikteki kayıplar.. Röportajlar: Virginie Dolata ve Caroline Amzallag
PAYLAŞ

DAHA FAZLA YÜKLE