GALERİ

BAHAR/YAZ 2018 DEFİLELERİNDEN GÖZE ÇARPAN SAÇ STİLLERİ
Yumuşak, heykelsi, sert ve mimari saç tasarımları, önümüzdeki sezonun göze çarpan saç stilleri arasında.
YENİ, YEPYENİ
Günlük hayatta ve tatilde size eşlik edecek ürün ve uygulamaları seçerken yeniliklere göz atıp hayatınızı kolaylaştırın.
MİS GİBİ
Bazı parfümler vardır kokusunu duyduğunuz an sizi hayallere daldırır, anılarınızı canlandırır. Aşkı çağrıştırır... Kimileri de tazeliği ve canlılığıyla baş döndürür. Size tüm bu duyguları yaşatacak parfümlerden örnekler sunuyoruz. Bir yenisini almayı düşünüyorsanız önerilerimize bakmadan karar vermeyin.
MAKYAJ TRENDLERİNE GÖRE TARZINI SEÇ
Yapacağınız makyajla o anki ruh halinizi ortaya koyduğunuzu unutmayın. Sofistike, romantik, cesur… Biri mutlaka size göre.
2017 SONBAHAR DEFİLELERİNDEN RUJ TRENDLERİ
29 Temmuz Ulusal Ruj Günü! Evet, belki Amerika için olabilir ama bu gün sizin için de sıra dışı bir dudak trendi denemeniz için süper bir fırsat.
GÜZELLİK
PAYLAŞ
KİRPİKLERİNİZİ GÜÇLENDİRECEK 7 BAKIM SERUMU
İpek kirpikler, kirpik perması, kirpik kıvırıcı ve daha bir çoğu... Tüm bunlar olmadan da kirpiklerinizin dolgun, uzun ve kıvrımlı olmasını ister misiniz?
GÜZELLİK
PAYLAŞ
YAZ AYLARI GÜZELLİK RUTİNİNİZİ MODİFİYE EDİN
Yaz günlerini çok seviyoruz ama sıcak havalarla birlikte değiştirmemiz gereken noktalar var.
GÜZELLİK
PAYLAŞ
YAZ İÇİN SAÇ MODELLERİ
Isınan havaları farklı saç stilleriyle taçlandırmanın tam zamanı! Her zaman kullandığınız, artık imzanız olmuş saçlarınızı küçük dokunuşlarla değiştirmek isterseniz aradığınız önerileri burada bulabilirsiniz. Sıkıca toplanmış saçlar, unuttuğunuz örgüler, cesaret edeceğiniz kesimler ve diğerleriyle…
GÜZELLİK
PAYLAŞ
KİŞİSEL BAKIMIN ‘EN İYİLERİ’ BELİRLENDİ
Güzellik ve kişisel bakım ürünlerinin ‘En İyileri’nin belirlendiği 3. Watsons Güzellik ve Kişisel Bakım Ödülleri Töreni, 21 Mart Salı günü iş, cemiyet ve magazin dünyasından ünlü isimlerin katılımıyla Raffles İstanbul’da gerçekleşti.
GÜZELLİK
PAYLAŞ
BAHARIN EN HİT OJELERİ
Güneş yüzünü gösterdiğine göre, sezona taze bir başlangıç yapmaya ne dersiniz?
PAYLAŞ

Yükleniyor...
DAHA FAZLA YÜKLE