1 AYDA BİKİNİ VÜCUDU

Havanın geç ısınma kararı alıp, bize zaman tanımasını avantaja çevirin.

Gülşah ÖZTÜRK GÜLŞAH ÖZTÜRK 09 Nisan 2015
1 AYDA BİKİNİ VÜCUDU
Havanın geç ısınma kararı alıp, bize biraz daha zaman tanımasını avantaja çevirmeye ne dersiniz? Büyük bir çoğunluğun kurtulamadığı ya da üzerine koyduğu fazla kilolarından kurtulma telaşında olduğu ilkbahar aylarında ‘bölgesel incelme'yi vaad eden yeni yöntemler de çıkıyor. Bunlardan biri de ‘Hypoxi'.

CityBeauty Güzellik Merkezleri'nde sunulan bölgesel incelme mucizesi Hypoxi'nin daha sıkı bir vücuda kavuşmanıza yardımcı olduğu söyleniyor.  Bölgesel bir yağ yakma yöntemi olan, vakum-basınç terapisi ile egzersizi birleştiren Hypoxi'nin, bölgesel yağlanma sorunu için iyi bir çözüm yolu olduğunu duyduk. Kan dolaşımını, hedeflenen bölgede yoğunlaştırarak yağ yakımını gerçekleştirirken, haftada 3 kez olmak üzere 1 ayda 12 seans şeklinde uygulanması önerilen yöntemin, diyetle de desteklenirse yaz için hedeflediğiniz vücuda kavuşmayı kolaylaştırdığı söyleniyor.

1 ayda daha fit ve selülitsiz vücut mümkün mü?


Yağlanmanın karın bölgesinde oluştuğu elma tipine ve yağlanmanın basenlerde, bacaklarda ve kalçada oluştuğu armut tipine göre farklı programlar sunan Hypoxi'ye haftada 3 gün ayırmanız öneriliyor. Haftada 3 gün birer gün aralıklarla uygulanan program, 1 ayda 12 seanstan oluşuyor ve her bir seans 30 - 50 dakika arasında değişiyor. Hypoxi'de istenirse haftada 4 gün ayrılarak “maraton” adı verilen hızlandırılmış seanslar da uygulanıyor.

Masajla desteklemek önemli


İdeal vücut ölçünüze kavuştuktan sonra yaptıracağınız selülit masajıysa, deri dokusunda yer alan yağ hücrelerinizi kırarak vücut konturunuzun daha sıkı bir görünüm almasını sağlayacak. Haftada 2 kez toplamda 12 seans özel kremlerle uygulanan selülit masajı, sıkı ve pürüzsüz bir cilde ulaşmanızı kolaylaştıracak.

ETİKETLER
SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Türkiye 25 yaşında!

Mayıs sayımızda ELLE dergisi global kodlarıyla bir araya getirdiğimiz kendi alanlarında çok başarılı tam 8 isim ve 8 marka var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.