EGZERSİZLERİNİZİ KOLAYLAŞTIRACAK AKILLI SAATLER

Sosyal izolasyonda antrenmanlarınızı kontrol altına alın!

Şu günlerde aktifliğinizi ölçen akıllı saatler en az sıcak yaz günlerinde güneş kremi kadar önemli hale geldi. Eğer bir koşuya veya yürüyüşe çıkıyorsanız ve egzersiz verileriniz ölçülmediyse bu yine de sayılıyor mu? Günde 10,000 adımı tamamladığımızı akıllı telefonlarımız veya saatlerimiz olmasa nasıl anlayacağız?

Adımlarınızı, kalp ritminizi, yaktığınız kalorileri ve yürüdüğünüz rotayı analiz eden akıllı saatler aynı zamanda uyku düzeninizi kontrol etme gibi özelliklere sahip. Telefonlarınızı bağlayabildiğiniz akıllı saatler ve bilekliklerdeki spor uygulamaları ile bileğinizde siz özel bir antrenöre sahip olabilirsiniz! Evde yaptığınız egzersizlerden sosyal mesafe kurallarına uyarak evinizin yakınlarında yaptığınız yürüyüşlere kadar tüm fiziksel hareketlerinizin kontrolü parmaklarınızın ucunda. 

Sağlıklı bedenlere sahip olmak için hareket etmeyi unutmuyoruz! Tüm gün koltukta oturmak veya yatakta film izlemek kucağa harika duyuluyor olabilir… Ancak fiziksel hareket sağlığınız için en önemli şeyler arasında. Bu nedenle günlük hareket ihtiyacınızı karşıladığınıza emin olmak için bir akıllı saate veya bilekliğe yatırım yapabilirsiniz! Fotogaleride sizin için seçtiğimiz akıllı saatleri görebilirsiniz…

Etİketler