FIT BİR HAFTA BAŞLIYOR!

FIT BİR HAFTA BAŞLIYOR!

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 11 Nisan 2014
FIT BİR HAFTA BAŞLIYOR!
Richmond Nua'nın yaza girerken bize bir sürprizi var! 12-18 Mayıs günleri arasında Richmond Nua' da, özel incelme, zayıflama ve sıkılaşma programı “Nua Slim, Nua Fit Haftası”başlıyor.


Programda herşey alanında uzman ekiplerce sunuluyor: Beslenme uzmanları tarafından hazırlanan doğal, sağlıklı ve lezzetli fit menü, fitness eğitmenlerinin danışmanlığında spor programı, incelme sürecini hızlandıran teknoloji harikası Hypoxi ile sıkılaşma sunulan ayrıcalıklar arasında.

Program boyunca kişiye özel program koçu tarafından günlük olarak kilo dengeniz ölçülüyor, yemek yeme alışkanlıklarınızdan uyku düzeninize kadar pek çok etken üzerinde çalışılarak size uygun olan yaşam şekline karar veriliyor.NUA SLIM HAKKINDA


Sağlıklı ve kalıcı zayıflama için hazırlanmış Nua Slim, günlük koşturma içinde fazla kilolardan kurtulma motivasyonunu yakalayamayanlar için, kişiye özel hazırlanmış zaman planıyla sunan bir program. Birkaç kilo fazlasından kurtulup, aynı zamanda daha sıkı bir bedene sahip olmak isteyenlere özel Nua Fit, düzenli beslenme programını aktivite dizisiyle birleştiriyor ve kendini zayıf ve güçsüz hisseden misafirler için vücut direncini artırıcı bir beslenme ve spor programı da sunuyor.

HYPOXI HAKKINDA


Dört çeşit cihaz ve özel kıyafetler kullanılarak uygulanan bir fitness ve vakum terapisi olan Hypoxi, Richmond Nua'da sağlıklı beslenme paketi ile desteklenerek vücuttaki kalıcı yağların kısa sürede yakılmasını hedefliyor.

Daha detaylı bilgi için Richmond Nua'nın web sitesini ziyaret edebilirsiniz: www.richmondnua.com

Unutmadan: Anneler Gününe özel %20 indirim fırsatı da sunuluyor.

ETİKETLER
SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos sayısı 80 sayfalık ELLE Style Awards 2024 eki ile birlikte çıktı!

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.