Güçlü kolların sırrı...

Güzel, sıkı kol kaslarına sahip olmanın sırları...

Duşun altında ya da ev temizlerken... İşte, güzel, sıkı kol kaslarına ve ipek gibi yumuşacık bir cilde sahip olmanın sırları.

HAVLU EGZERSİZİ: Havalar ısınıyor, kolsuz elbiseler yavaş yavaş gün yüzüne çıkıyor. Havluyla yapacağınız bu küçük egzersiz, kış boyunca yumuşamış, kaslı görünümünü kaybetmiş kollarınızı eski gücüne ve görünümüne kavuşturmak için ideal. Üstelik sabahları banyo ritüellerinde kolaylıkla yapılabilecek bir hareket. İnce katladığınız el havlusunu iki elinizle birlikte yukarıya kaldırarak önce sağa sonra da sola doğru çekin. 

KREM UYGULAMASI: Kuru dirseklerinizin yeniden yumuşacık olmaları için ikiye böldüğünüz bir adet limonla ovun. Meyve asitleri, deriyi yüzeydeki ölü kepekçikleri arındırıyor. Ardından dirseklerinize bir bebek yağıyla masaj yapın. Bu sırada kollarınızı da unutmayın. Duş yaparken deniz tuzu peeling'i uygulayın. Ardından losyonla kremlemeyi ihmal etmeyin.

EV TEMİZLİĞİ: Evde temizlik yapmak da kasları çalıştırmanın en doğal yollarından biri. Özellikle perde asmak, toz almak ve yerleri silmek, etkili vücut egzersizleridir.


Etİketler