HER DAİM GENÇ BABALAR

Erkekler de artık, kadınlar kadar bakımlı! En cool babalar haberimizde...

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 19 Haziran 2015
HER DAİM GENÇ BABALAR
Yeni nesil erkekler de en az kadınlar kadar, gerek sosyal gerekse iş yaşamlarında kendilerini daha iyi ve güvende hissetmek adına estetik operasyonlara başvuruyor. Kevin Costner, David Beckham ve Micheal Douglas gibi isimler de, estetik operasyonlara başvuran ünlü babalar arasında. Superplast Estetik Merkezi'nden Op. Dr. Ali Duman, erkeklerin en çok tercih ettiği operasyon çeşitlerini bizimle paylaştı.

Meme küçültme, en yaygın operasyonlardan biri. Bu operasyon için, lazer lipoliz yöntemi kullanıyor; bu yöntemin en iyi yanı da meme dokusunun kesilerek çıkarılmasına gerek kalmamasıdır.

Burun estetiği de erkeklerin oldukça sık başvurdukları operasyonlar arasında geliyor. Ancak erkekler, kadınlardan farklı olarak genellikle nefes almakta yaşanan zorluk nedeniyle burun estetiği yaptırıyor.

Tahmin edebileceğiniz üzere, erkeklerin en çok tercih ettikleri operasyonlardan biri de saç ektirme. Düzensiz beslenme, stres, psikolojik rahatsızlık ve genetik gibi sebeplerden dolayı saç dökülebilir. Şu an saç ektirmede en son teknik olan Laser Conditioned Transplantation kullanılmaktadır. Bu yöntemde, sadece enseden değil vücudun birçok yerinden saç kökü alınır.

Her daim genç bir baba olmak zor, biliyoruz ama siz de babanıza hem farklı hem de onu mutlu edebilecek bir hediye vermek isterseniz bir estetisyenden randevu alabilirsiniz!

ETİKETLER
SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos sayısı 80 sayfalık ELLE Style Awards 2024 eki ile birlikte çıktı!

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.