Kırışıklıklara Karşı

Kaz ayağı, yüz ve boyun bölgesindeki kırışıklık ve ince çizgiler...

Sağlıkta son haberler
Hydroderm'in Age Defying Wrinkle Serum'u kolajen molekülünün bütün halinde cilde nüfuz etmesini sağlayan ilk ve tek patentli ürün olma özelliğine sahip. Milupa Aptamil bebeklerin bağışıklık sisteminin önemini, bir oyunla anlatarak anneleri hem bilgilendiriyor, hem de eğlendiriyor. Monaco'dan özel spa ürünleri markası Daniele de Winter, cildi hem içeriden hem de dışarıdan besleyen doğal ürünleriyle güzelliğinize ve sağlığınıza katkıda bulunuyor.
Bellissima Parfüm, bayrama özel hediyeleriyle şıklığınızı tamamlıyor. Bu set sayesinde gün boyu tazeliğinizi koruyarak herkesi büyülemeye devam edebilirsiniz. Arko Nem Meyveli Bakım Serisi ile meyvelerin tazeliği cildinize taşınıyor. Kışa taze bir başlangıç yaparak, tüm yıl Arko Nem Meyveli Bakım serisinin çekici ve eşsiz kokularıyla cildinizi şımartabilirsiniz. Vanilyalı Soya Sütü Alpro artık Türkiye'de.
Tamamen bitkisel olan ve kolesterol içermeyen soya sütü ile soyanın faydalarını hissedebilirsiniz. Deniz ve güneşin saçınıza verdiği olumsuz etkiye kalıcı çözüm Awe'den. Yapranan saçlarınızın Awe Cemre saç bakım yağı ile canlanması ve doğanın gücü ile ışıldaması için yeni ürünleri deneyebilirsiniz. Banat, “Sensiplus” ile dişeti kanamalarına son veriyor. Diş etlerinin yemek yerken veya diş fırçalarken kanamasını, bu yeni fırça ile engelleyebilirsiniz. Hem çocuklara hem büyüklere ateş düşürücü bant Stop Fever ile her an, her yerde ateşinizi ölçebilirsiniz. İpana'nın 3 Boyutlu Beyazlık Luxe Serisi diş lekelerini on dört günde yüzde 90'a kadar azaltıyor.
Böylece göz kamaştıran beyazlıkta dişlere sahip olabiliyorsunuz. Uriage Depiderm serisi, güneş, gebelik ve ışığa duyarlılık gibi sebeplerden ortaya çıkan cilt lekelerine karşı ilk yardım önerisinde bulunuyor. Epidermal lekelere bu seri ile veda etmek mümkün. Vücut bakım ürünlerinde yüksek oranda organik içeren Erbaorganics kendini seven kadınları şımartıyor. Elastin ve kolajen üretimini tetikleyen, nemlendiren, yumuşatan seriyi bütün vücuda kullanabilirsiniz. The Ritz Carlton Hotel Laveda Spa'da kullanılan Aromatherapy Associates serisine eklenen Enrich ürünleriyle vücut bakımı bir keyife dönüşebilir. Üstelik bu ürünleri satın alarak evde de aromaterapi keyfi yaşamanız mümkün.

Bebeklere organik ürünler
Nature's Baby Organics serisi sayesinde bebeğinize organik ve doğal içerikli ürünlerle bakım yapabilirsiniz. Bebeklerin cildi ve bağışıklık sistemi üzerinde risk oluşturan etken maddeleri içermeyen seri, bebek teninin ilk günkü sağlığını ve saflığını korumak için tasarlanmış. Ürünleri eczanelerde bulmak mümkün.

Maksimum Motivasyon
Sports International'da spinning dersi ile 45 dakikada 500-800 kalori yakmak mümkün. Bisiklet üzerinde eğer fazla kalori yakma düşüncesi hoşunuza gidiyorsa, herkesin rahatlıkla yapabileceği, yaparken tazelenip keyif alacağı spinning dersine siz de kayıt yaptırabilirsiniz.