KİŞİYE ÖZEL SAĞLIKLI YAŞAM

Vitalica Wellness, hekimler tarafından “kişiye özel’’ olarak belirlenen zengin programlarıyla, beklentilerin ötesinde “sağlıklı yaşam” hizmetleri sunuyor.

Le Meridien Bodrum Beach Resort, izole ve hijyenik villa & rezidans konaklama olanaklarıyla, wellness cennetine davet ediyor! Havalimanına 15 dakika uzaklıktaki yemyeşil bir yarımadayı kucaklayan konumu, 650 m’lik beyaz kum plajı, bağışıklığınızı güçlendiren sağlıklı ve organik mutfağı ile konforu, izolasyonu, dezenfeksiyonu ve güveni zirveye taşıyor. Ayrıcalıklı misafirlerinin tüm beklentilerini karşılayacak modelde planlanmış ve konumlanmış Le Meridien Bodrum Beach Resort, tamamı panoramik manzaralı ve güneş ışığından maksimum faydalanan odalarında, izole ve doğal kum sahilinde, ücretsiz kullanıma açık olan kabanaları ve doğanın kalbindeki yoga, pilates, boot camp  alanları ile bu sezon Bodrum’da unutulmaz anlar vadediyor. Deniz suyu ile doldurulmuş sürekli tazelenen yetişkin havuzu, çocuklar için denizin içerisinde oluşturmuş deniz suyu havuzu ve kum oyun alanı ile aileler için de hijyenik ve elverişli ortamlar oluşturuyor. Le Meridien markasıyla şıklığı ve stili  Bodrum’a getirecek olan Le Meridien Bodrum Beach Resort, muhteşem atmosferini lüksle birlikte deneyimlemek üzere bu sezon misafirlerini bekliyor.

Nişantaşı Vitalica Wellness, 2.500 m2’lik boğaz manzaralı alanında 9 farklı detoks ve wellness programı, beslenme programları, bakımlar ve terapiler, stüdyo çalışmaları, atölyeler ve kurslar gibi hizmetler sunuyor.Hem Bodrum hem de Nişantaşı Vitalica Wellness’ta ozon terapi, ozon sauna, infrared sauna, Nasayam (burun ve sinüs temizliği) ve kişiye özel” bağışıklık destekleyici özel terapileri deneyimleyebilirsiniz. Uzman doktorlar kişisel sorularınızı yanıtlıyor, bağışıklığınızı güçlendirmek için dünyanın seçkin merkezlerinde uygulanan“size özel” çözümler öneriyor.