SELÜLİTİ ŞİMDİ DURDURUN!

Elancyl Aktif Masaj Kiti yaz gelmeden selülit problemini çözmeye yardımcı oluyor

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 16 Nisan 2015
SELÜLİTİ ŞİMDİ DURDURUN!
Selülit konusunda belki de ilk harekete geçen markalardan biri olan Elancyl, mucize ürünü Activ' Massage Minceur–Selülit Karşıtı Aktif Masaj Kiti'ni şimdi çok daha etkili bir hale getirdi. Fizyoterapistlerle yapılan çalışmalar sonucunda geliştirilen özel selülit karşıtı masaj başlığı, en inatçı selülitler üzerinde bile iki hafta gibi bir sürede etki sağlıyor.


Hemen hepimizin problemi olan, genetik faktörlere ek olarak dengesiz beslenme sonucu da ortaya çıkan selülite karşı, beslenme ve sporun yanı sıra masajdan da destek alınması öneriliyor. Elancyl'in vücudun doğal incelme bioritmine uygun olarak geliştirdiği yeni ürünü Elancyl Activ' Massage Minceur ise profesyonel masaj tekniği sayesinde selülitin nedenlerini yok ediyor. Duş sırasında kan dolaşımını uyarıp düzensiz yağ yerleşimini gidermeye yardımcı oluyor. Aynı zamanda bacaklarınızın yorgunluğunu da alıyor. Ürün, içeriğinde yer alan kafein özü ile inceltici, sarmaşık özleri ile ödem attırıcı, esneklik kazandırıcı yapısı ve pilosellanın yağ yakıcı etkisiyle portakal kabuğu görünümlü bölgede dolaşımı uyararak selülitsiz bir cilde yardımcı oluyor. Testler sonucu %94 memnuniyet dönüşü alan Elancyl Activ' Massage Minceur, 28 günlük kullanım sonunda daha sıkı ve pürüzsüz bir cilt vaad ediyor.


Masaj başlığı ve jelden oluşan ürünün 200 ml'sinin fiyatı ise 99 TL

ETİKETLER
SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Türkiye 25 yaşında!

Mayıs sayımızda ELLE dergisi global kodlarıyla bir araya getirdiğimiz kendi alanlarında çok başarılı tam 8 isim ve 8 marka var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.