YENİ SENEYE FORMDA GİRİN

YENİ SENEYE FORMDA GİRİN

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 20 Ekim 2014
YENİ SENEYE FORMDA GİRİN


Yeni yıl, yeni kararlar demek. Birçoğumuz açısından da formda olmak için alınan kararlar. Öte yandan siz bu sene bir değişiklik yapabilir ve 2015'te start almak yerine yeni yıla formda girmeyi amaçlayabilirsiniz. ‘Nasıl yapsam, nereden başlasam?' dediğinizi duyar gibiyiz. O zaman size bir önerimiz var, Four Seasons Hotel Bosphorous SPA&Hammam'ın biz kadınlar için hazırladığı “Pour Les Femmes” paketini deneyebilirsiniz.


Tamamen bizlerin tercih ve ihtiyaçları göz önüne alınarak hazırlanan paket, soğuk kış aylarında bedeni yaza hazırlayacak dört dörtlük bir seçenek. Pakette neler olduğuna gelince... Vücudu forma sokarken esneklik ve direnç kazandıran Power Plate, Pilates ve TRX dersleri, Sodashi veya Sundari ürünleri ile uygulanan cilt ve vücut bakımları, Türk Hamamı veya bakım menüsünden seçilecek duyulara hitap ederken ruhu da dinlendirden bir masaj...


Özel dersler ve ilave bakımlarla zenginleştirilmiş 3 aylık “wellness” üyeliği “Pour Les Femmes”, üyelere ücretsiz otopark imkanı da sağlıyor.


“Pour Les Femmes” 3 aylık “wellness” üyeliğindeki 3 adet özel pilates dersi, 1 Power Plate ve 1 TRX dersi, 60 dk. cilt bakımı, 60 dk. hamam veya masaj, 3 adet 60 dk. vücut bakımı ve ücretsiz otopark hizmetinden oluşan bu paketin fiyatı ise KDV dahil 1.950 TL


Detaylı bilgi için: (0 212) 381 41 60


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Türkiye 25 yaşında!

Mayıs sayımızda ELLE dergisi global kodlarıyla bir araya getirdiğimiz kendi alanlarında çok başarılı tam 8 isim ve 8 marka var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.