15 RENKLİ GÜNEŞ KORUMA ÜRÜNÜ

Yaz makyajı için en iyi fondötenler ve renkli nemlendiriciler…

Yaz aylarında üzerimize herhangi bir şey giymek bile zor gelirken, makyaj yapma fikri çok güç geliyor olabilir. Havanın 30 dereceyi geçtiği bir yaz gününde güneş kremi, sonrasında nemlendirici bir de üstüne fondöten sürdükten sonra yüzünüzü bin ton gibi hissediyor olabilirsiniz… İşte tam bu nedenle geliştirilen SPF içerikli renkli nemlendiriciler, fondötenler, BB ve CC kremleri, yaz ayları için hayat kurtarıcı oluyor. Genelde hafif makyaj stillerinin tercih edildiği yaz mevsimi için hem korumalı hem de cilt tonu eşitleyici ürünler tercih edebileceğiniz seçenekler arasında. 

Genelde su bazlı ve hafif formülleri ile dikkat çeken SPF içerikli fondötenler ve renkli kremler, cilt tonunu eşitlerken aynı zamanda gün boyu kalıcı bir etki yaratıyor. Yaz aylarında zararlı güneş ışınlarına karşı daha çok etki altında oluyoruz bu nedenle erken yaşlanma ve güneş lekeleri gibi problemleri önlemek için yüzünüzde koruma içerikli bir ürün kullanmak şart! Sonradan pişman olmamanız ve genç cilt görünümü için anti-aging ürünlere bir servet harcamamak için şimdiden güneş korumasına alışmanızı tavsiye ediyoruz. Üstelik renkli güneş koruma içerikli makyaj ürünlerinin en iyi yanı da tek bir üründe birçok özelliği buluşturması! 

Nemlendirme, bakım, güneş koruması ve aynı zamanda pürüzsüz bir görünüm sunan makyaj ürünlerini fotogaleride inceleyebilirsiniz…

Etİketler