Armani Beauty, Türkiye’deki İlk Pop-Up Mağazasını Açtı

Bu yaz, Armani Mare ile Bodrum Lucca Beach’te ikonik bir güzellik yolculuğuna çıkabilirsiniz.

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 25 Haziran 2024
Armani Beauty, Türkiye’deki İlk Pop-Up Mağazasını Açtı

Armani Beauty, global konsepti Armani Mare’yi Türkiye’de ilk kez Mandarin Oriental Bodrum içinde yer alan Bodrum Lucca Beach’e taşıyor. Zenginleştirilmiş formülleri, sadeliği, doğal zarafeti ve özgünlüğü ile tanınan Armani Beauty’nin Saint Tropez ve Porto Cervo gibi prestijli lokasyonlardaki başarısının ardından, Bodrum’daki bu özel pop-up mağazası 8 Haziran'da açıldı.Sezon boyunca ziyaretçiler, Armani Mare pop-up mağazasında Armani Beauty’nin profesyonel makyaj artistleri tarafından sunulan makyaj servisinden yararlanarak, en yeni ürünlerini deneyimleme fırsatı bulacak. Pop-up mağazasına özel, makyaj çantası ve plaj çantası gibi benzersiz hediyeler de ziyaretçileri bekliyor.


Armani Beauty, 20 yılı aşkın bir süredir öncü bilim ile formüle edilmiş makyaj, cilt bakımı ve nadir malzemelerle yaratılan kokular sunuyor. Gerçek insanlardan ve onların ihtiyaçlarından ilham alarak doğal güzelliği geliştirmeyi hedefleyen kozmetik markası, ikonik hale gelen ürünleri ile dikkat çekiyor.

Bodrum’daki misafirler, bu yaz, Armani Beauty’nin benzersiz ürünlerini deneyimleme ve satın alma ayrıcalığına sahip oluyor. Luminous Silk fondöten ve Eye Tint gibi markanın ikonik ürünlerinin yanı sıra, Prisma Glass dudak parlatıcısı ve Cheek Tint likit allık gibi yeni ürünler de bu özel pop-up mağazasında yer alıyor.Türkiye’deki ilk Armani pop-up mağazası olan bu özel alan, 1 Eylül'e kadar Bodrum’un eşsiz manzarası eşliğinde misafirlerine unutulmaz bir güzellik deneyimi sunacak.


Çalışma saatleri: Pazartesi-Pazar: 10:00 – 20:00

 

 SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos sayısı 80 sayfalık ELLE Style Awards 2024 eki ile birlikte çıktı!

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.