Aromaterapinin Gücü

Güzel görünen bir cilde sahip olmak mümkün.

Akrobatik Rock'n Roll eğitmeni Balazs Fuzessy Sport International üyeleri ile buluştu. Özel lisanslı dans eğitmeninin figürleri ise bütün aerobik severleri büyüledi. Farklı bir spa deneyimi arayanlar için Nişantaşı'nda Soie Dayspa&Wellness Club açıldı. Beden ve ruh sağlığınızı korumak için bu merkezdeki bakımları deneyebilirsiniz.Yenilenen Orkid ile özel günler artık daha güzel. Kadınların Orkid koruması altına girdiğini söylemek ise hiç yanlış olmaz. Freeze 24/7 Anti-Wrinkle ile annenize gençliğini hediye edebilirsiniz. Bu krem, uygulandıktan birkaç dakika sonra çizgilerin görünümünü azaltıyor. Ayak bakım uzmanı Dr. Scholl, “Topuk Çatlağı Kremi” ile açık ayakkabı ve terlik giymeyi daha keyifli hale getiriyor.
Dr. Scholl ürünleri ile yazın ayaklarınız daha bakımlı ve güzel olacak. Uriage'ın güneş serisi UV ışınlarına, nemsizliğe ve serbest radikallere karşı cildi koruyor. Güvenli bronzluk için Uriage'ı deneyin. Bikini sezonunun yaklaşmasıyla birlikte diyet mevsimi de başladı. Farmatek tarafından ithal edilen CLA Plus adlı ürün, sağlıklı bir şekilde kilo vermeye yardımcı oluyor. Cildinizi şımartmanız için Diadermine “Arındırıcı Temizleme Köpüğü”nü öneriyor. Derinlemesine bir temizlik için kullanabilirsiniz.Vücudu forma sokucu etkisi ile bilinen Camiline/Green Tea kanın pıhtılaşmasını önlemeye yardımcı olurken kolesterolü de düşürüyor.
Sampar ürünleri artık Türkiye'de. Aromaterapi ve yüksek teknolojiyi birleştiren marka ile cildinizin tüm ihtiyaçlarına cevap verebilirsiniz. Korres ise yeni saç serisi ile mevsim dönümlerinde etkilenen saçları tekrar eski güzelliğine kavuşturmayı başarıyor. Palmolive'in yeni Pure Cashmere serisi cildinizde kaşmir yumuşaklığını hissetmenize imkan tanıyor. NatraCare hassas günlerin dışında da organik koruma sağlıyor. Çalışan kadınlar bu intim mendilin pratikliğinden yararlanabilirler. Yüzde yüz kepeksiz saçlar ve yüzde yüz özgüven için Head&Shoulders ürünleri ideal. Yazın duş keyfini Duru Places ile yaşamak mümkün. Yeni duş jelleri kullanıcısına özel banyo keyfi yaşatıyor.
Oto Bodycare rahatlatıcı ve yenileyici “Göz Terapisi Gözlüğü” ile yaşam kalitenizi artırmayı hedefliyor. Bu ürün sayesinde kırışıklıkların oluşmasını engelleyip, baş ağrılarınızı hafifletebilirsiniz. Herbalist Işık Kırgız tarafından yüzde yüz organik hidroselle ile yaratılan Oraganicum şampuan saçlarda ekstra güzellik ve canlılık kazandırıyor.

Saf inci tozlu nemlendirici
Ann Yvette'in inci tozu serisinde bulunan “Pearl Moisturizing Cream” sağlığına ve cildine özen gösteren kadınlar için üretilmiş. Zengin içeriği ile iki aşamalı olarak cilde etki gösteren krem, yorgun ciltleri gözle görülür oranda yenilediği gibi, cildin oksijen alımının ve kolajen üretiminin artmasına da yardımcı oluyor. Ayrıca düzenli kullanımda kırışıklıkların görünümünün azalmasına aynı zamanda hücrelerin yenilenmesine katkıda bulunuyor.

Güzellikte yirmi yıl
Bioritm Institute yirminci yılını kutluyor. Nişantaşı ve Erenköy'de iki şubesi bulunan merkez özellikle incelme konusundaki başarıları ile herkes tarafından biliniyor. “Yağlarınızdan zekice kurtulun, istediğiniz vücuda sahip olun” sloganı ile incelme çalışmalarını sürdüren Bioritm Institute, iki etkili zayıflama sistemi NARL 517+Infrafit ile fazla kiloları ışınlamayı başarıyor. Bu iki incelme cihazı sayesinde yaz öncesinde vücudunuzu forma sokabilirsiniz.
Nişantaşı Tel: 0212-2962518