Aydınlanma Çağı!

Ciltte aydınlanma dönemi başlıyor.

White Caviar Illuminating Systeme,  birbirini tamamlayan ipek yapılı krem ve iki adet yüksek konsantreli serumla toplam üç muhteşem üründen oluşuyor.

White Caviar Illuminating Sistem‘in kalbi olan havyar özü, cildin sıkılık ve nem kalitesinin artmasında bir imza özelliği taşıyor.

Yüksek oranda  Omega-3 yağ asitleri içeren ve denizden elde edilen  DNA, nadir bulunan havyar özü ve vitaminlerle birlikte cildi sıkılaştırıp besliyor. Nükleik asit, fosfolipid ve proteinler, ciltte oluşan kırışıklık görünümünü azaltıyor; cildin daha genç ve güzel görünmesini sağlıyor. Ayrıca cildin antioksidan koruma seviyesini artırıyor, nem bariyerini geliştirerek cildin sıkılaşma  sürecinde önemli bir rol oynuyor. White Caviar Illuminating Sistem'de ilk göze çarpanlar, cilde aydınlık veren beyazlatıcı kompleks, yüksek antioksidan içeren kara çam özü ve tetrapeptid kompleksi. İçeriklerin bir arada olması  ciltteki etkiyi artırıyor ve cilde daha fazla aydınlık görünüm sağlıyor. La Prairie'nin  geliştirmiş olduğu yüksek etkili havyar serisinin, cilde yüksek seviyede nem vermesi gibi cildin nemini artırarak ciltteki  nem  bariyerini yükseltme özelliği de bulunuyor. Seride yer alan ürünler şunlar:
White Caviar Illuminating Cream, olgun cilttlerde çok sık karşılaştığımız bozulan cilt rengi ve yaşlılık lekelerini hedef alıyor. Cildin bakımını yaparak problemin kaynağına iniyor ve görünür lekeleri  hafifletiyor. Ciltte düzensiz dizilmiş  pigmentleri yavaşlatarak yaşlılık lekeleri görünümünü önlüyor.
White Caviar Illuminating Serum, ciltteki pigmentasyon formasyonunu etkiliyor ve doğrudan cilde etki ederek aydınlık kazandırıyor, enerji veriyor ve cildin tonunu düzenleyerek daha duru bir görünüm sağlıyor. White Caviar Illuminating Eye Serum, hassas göz çevresinde pigmentasyon problemiyle oluşan koyu renk halkaları görünümünü azaltarak göz çevresini sıkılaştırıp aydınlatıyor. Göz altında oluşan şişkinlikleri azaltıyor..