BA YIL DIM!

Yeni ürünlere ve trendlere hayatınızda yer açın çünkü sezona giriş yapıyoruz!

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 11 Haziran 2014
BA YIL DIM!
YAZ GELİYOR


<#text> Dior'un 2014 yaz makyaj koleksiyonu “Transat” adını taşıyor. 2014 Yaz Görünümü, bir deniz yolculuğu makyaj koleksiyonunu sunuyor: Lacivert, kırmızı ve kum bejinden oluşan bir renk paleti. Ciltte güneşin parıltısı ve açık havanın ışıltısı var. Gözler, denizlerin ultra marin mavisi rengini alırken; dudaklar kırmızıyla aydınlanıyor ve tırnaklarda denizcilerin çizgileri görülüyor. Kısacası, şık, deniz havası solunuyor.~ PARİS RUHU


<#text> Her zamanki gibi şık bir kadife kılıf içinde sunulan Chanel Les 4 Ombres farların yeni koleksiyon renkleri gerçekten harika. Günlük kullanıma son derece uygun dört çok güzel rengi bir arada sunan bu paletler, emin olun makyaj çantalarına farklı bir dokunuş ekliyor. Bu sene dikkatimi çeken, renklerin biraz daha metalik olması. Ama ışık oyunları yaratmak için zaten metalik tonlar avantaj olarak kabul ediliyor.~ BE DELICIOUS 10 YAŞINDA!


<#text> DKNY Be Delicious ikonik parfüm baştan yaratıldı. Çok daha baştan çıkarıcı, cüretkar ve kışkırtıcı... DKNY Be Delicious'ın her bir spreyi şimdi cildin görünümü ve hissini güzelleştirecek karşı konulamaz canlandırıcı etkilere sahip. Cilt artık yumuşacık ve doğal bir parlaklığa sahip olacak. DKNY Delicious Skin, her spreyde çıkardığı fısıltıya benzer sesiyle de tüm duyulara seslenen yeni bir deneyim sunuyor.


<#text>


<#text> ESRA ÖZÜBEK

SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Şubat sayısı Çıktı!

ELLE Şubat sayısı Çıktı!

Bu ay kapağımızda 2024'e farklı ve çok heyecanlı başlangıçlarla giren Eda Ece var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.