BAD GAL BANG UZAY TEKNOLOJİSİNDEN İLHAM ALIYOR

Benefit Cosmetics sizi uzaydan bile görülecek kadar hacimli kirpikler yaratmayı hedefleyen yeni maskarası ile tanıştırıyor!

Astronomik etkisiyle kirpiklere tam 36 saat boyunca yoğun hacim sağlayan maskara uzay teknolojisini kirpiklerle buluşturuyor.

BAD gal BANG! Maskara, yoğun siyah rengiyle tek katta bile maksimum belirginlik sağlıyor, yoğun hacim veren water resistant formülüyle dağılma ve topaklanma yapmadan kalıcılığını koruyor.

Uzay teknolojisinden ilham alarak geliştirilen BAD gal BANG! yer çekimsiz ortamdaki hafifliği kirpiklere sunuyor. 36 saat kalıcılık sağlayan formül, içerdiği aero partiküller sayesinde ağırlık hissi vermeden ultra hafif kirpikler yaratıyor. Daha dramatik etkiden hoşlananlar için ise hafif formülü sayesinde daha güçlü ve yoğun etki için üst üste sürülebiliyor.
Tüm kirpikleri tek bir hamlede kavrayabilen, yumuşak bir fırça artık hayal değil!Bad gal Bang’ in 360 derece uygulama sağlayan fırçası esnekliği sayesinde kirpiklere kökten uca, boydan boya, dıştan iç köşelere kadar anında erişim imkanı tanıyor. Böylece hem alt hem de üst kirpiklere kolayca uygulanıyor..