BEAUTY TALKS’DAN KALANLAR

BEAUTY TALKS'DAN KALANLAR

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 27 Ocak 2014
BEAUTY TALKS’DAN KALANLAR

Daha önce duyurmuştuk. ELLE, oldukça ilgi gören Style Talks'dan sonra yepyeni bir etkinliğe daha imza attı: ELLE Beauty Talks L'Oreal! Dün The Istanbul EDITION'da gerçekleşen organizasyonda ilk konuşmacımız, henüz anne olan güzel oyuncu Tuba Ünsal'dı...The Istanbul EDITION'da herşey ELLE kızları için düşünülerek hazırlanmış. Son derece keyifli ortamdaki tatlı ve tuzlu ikramların hepsine pembe renkler hakim. En hoşumuza giden ikramsa bize çocukluğumuzu hatırlatan pamuk helvalar! 

Yayın Direktörümüz Işın Görmüş, etkinliğin açılışını yaparken ‘ELLE her konuda lider olmayı seviyor. ELLE Beauty Talks da bir ilk! İlk konuşmacı olarak Tuba'yı seçmemizin nedeniyse, onun son derece doğal ve pürüzsüz bir cilde sahip olması' diye açıklıyor durumu... 

~

Etkinlik partnerimiz L'Oreal'in de bu ilk organizasyonumuza ‘Kusursuz Cilt' temasıyla sponsor olması konsepti tamamlıyor. Malum, markanın piyasaya kısa bir süre önce giren, bizim de severek kullandığımız SkinPerfection ürünü cildi kusursuzlaştırma, pürüzsüzleştirme özelliğine sahip. Cilt temizleme suyu, cilt kusursuzlaştırıcı serum, cilt kusursuzlaştırıcı günlük nemlendirici gibi ürünleri içeren seri düzenli kullanımda gerçekten de kusursuz bir cilt vaadini yerine getiriyor. 

Malum, hepimiz cildimize iyi bakmak, güzel görünmek isteriz. Her konuda olduğu gibi bu konuda da en büyük bilgi kaynağı, deneyimlerini bizlerle paylaşan arkadaşlarımız. İşte tamamen bu havada geçiyor sohbetimiz de. Bütün kızlar toplandık, sohbet ediyoruz... Tuba'nın yanı sıra Dermatolog/ Dermatolojist Uzman Doktor Eylem Acar'ın da konuşmacılarımızın arasında yer aldığı etkinlik kısa bir girişten sonra soru-cevap olarak devam ediyor. Tuba Ünsal genel olarak kendi cildi hakkında bilgi veriyor öncelikle. Genetik olarak şanslı olduğunun altını çiziyor ancak şunu da ekliyor: ‘İşi her zaman genetik mirasa bırakamıyorum!' 


~

Özellikle doğum sonrasında oluşan lekeler konusunda sıkıntı yaşadığını ve bunun için önlem aldığını söylüyor güzel ouyuncu. Ayrıca güneşe çıkarken hassas davrandığını belirtiyor. Bakımı için belli ürünler kullanıyor. Ürünleri sağlıklı ve düzenli kullanabilmek içinse sırrı şöyle ‘Evde gözümüm görebildiği her yere kremimi yerleştiriyorum. Çantamda, cebimde taşıyorum. Böylece ihmal etmiyorum'...

Aralarında iki gün önce düzenlediğimiz twitter yarışmasında doğru cevabı vererek etkinliğe katılmaya hak kazanan takipçilerimizin de bulunduğu konuklarımızdan da birçok soru geliyor. Botoks en merak edilen konulardan. Ayrıca güneş ve solaryumun zararları üzerine geniş bilgi alıyoruz. 

Etkinliğin kapanışını konuklarımızın arasında bulunan Brooks Brothers Genel Müdürü Füsun Kuran'ın doğum günü kutlamasıyla yapıyoruz. The İstanbul EDITION'un hazırlattığı lezzetli ikramlara sürpriz pasta da ekleniyor!

Etkinliğin diğer fotoğrafları için lütfen galerimizi ziyaret edin...SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Türkiye 25 yaşında!

Mayıs sayımızda ELLE dergisi global kodlarıyla bir araya getirdiğimiz kendi alanlarında çok başarılı tam 8 isim ve 8 marka var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.