BERGÜZAR KOREL'E MAKYAJ TÜYOLARI

Profosyonel saç ve makyaj artistleri Bergüzar Korel'e makyaj tüyoları verdi!

Profesyonel saç ve makyaj artisleri bu kez Bergüzar Korel'I yakın markaja aldı! Oyunculuğu ve güzelliğiyle herkesi kendine hayran bırakan Korel şimdilerde ise Karaköy civarlarında yeni bir kafe açtı. Fotoğraf: Barış Aktınmaz

1. Bergüzar Korel'in çok yoğun ve güzel saçları var. Bu saçları sergilemekten kaçınmamalı ve kesinlikle uçları hacimli bir şekilde kullanmalı. Super Skinny Serum, PAUL MITCHELL.
Yıldırım Bozüyük-Saç tasarımcısı

2. Bergüzar Korel'e çoğunlukla incecik ten makyajı ve hafif smokey gözleri yakıştırıyorum. Esmer tenlerde koyu kahve mat far çok iyi duruyor. Onun gözlerine de çok yakışacaktır. Face Fabric, GIORGIO ARMANI.
Melis İlkkılıç-Makyaj sanatçısı

3. Makyaj için çok ideal bir göz şekline sahip Bergüzar Korel. Bu iri badem gözlerle koyu buğulu makyajı çok iyi taşıyacaktır. Gözlerine ışık ve derinlik vermek için de ürünler ekleyebilir makyajına. Eye shadow olarak Folie & All That Glitters, M.A.C.
Hatice Özcan M.A.C Eğitim Müdürü- Baş makyaj artisti

4. Saçlarının güzelliği o kadar meşhur ki bunu şampuan reklamlarıyla kanıtladı adeta. Doğal dalgalar, tamamen yana atılmış formlar onu çok daha yükseltiyor bence. Ortadan ayrılmış sıkı topuzları onun için fazla olgun buluyorum. Daha fresh ve genç görüntü için saçlarının gücünden daha çok faydalanmalı. Deniz suyu spreyleri onun için uygun ürünler. Deniz suyu saç spreyi, Ocean Mist, SACHAJUAN.
Şenol Zeytinoğlu-Saç tasarımcısı