Bir El Kreminden Fazlası

L’Occitane Shea Butter El Kremi, yenilenen ambalajıyla insanlar ve çevre için bir kremden fazlasını sunuyor.

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 11 Ocak 2024
Bir El Kreminden Fazlası

İkonik L’Occitane She Butter El Kremi 30 ml, yenilenmiş tüp ambalajında, tek elle açılabilir yeni kapak formu ile yılda 369,6 Ton CO2* tasarrufu sağlıyor (*Paris'ten Sidney'e 4 gidiş-dönüş uçuşuna eşdeğer). Beyaz renkli, tek parça halinde bir malzemeden üretilen, toplanması ve geri dönüştürülmesi daha kolay hale gelen 30 ml krem, yüzde 96 doğal kökenli bileşenlerden oluşuyor.Dış etkileri ve stresi düşünmeyin

Formülü sayesinde cildin uyumlu bir dengede kalmasını sağlayan mikrobiyotasına saygılı bir şekilde ellerinizi dış etkilere karşı koruyor. Kuru ve çok kuru cilt tiplerini bile rahatlatan krem, Shea Omega 6 bakımından zengin. Yüzde 20 gibi yüksek bir oranla Shea yağı konsantrasyonu içeriyor. Bu yüksek oran ellerinizi daha fazla besliyor ve koruyor; ardında yatan hikayesi ile bir el kreminden fazlası olduğunu kanıtlıyor

Kremin, yoğun ve zengin yapısı ellerde hızlıca emiliyor ve ciltte yağsız bir bitişle sonlanıyor. Shea el kremi ile elleriniz gözle görülür şekilde kurudan yumuşacık ve esnek bir hale geliyor. Sadece fiziksel olarak değil, içten de fark yaratıyor. Duyularımızı canlandırarak fiziksel ve zihinsel olarak da rahatlatıyor.

L’Occitane X Aria Mia Loberti

L’Occitane’ın ünlü oyuncu Aria Mia Loberti ile yaptığı iş birliği sonrası içeriği ile daha fazlası, ambalajı ile daha fazlası, ekosistemi, toplulukları ve cildimizi beslemesi ile daha fazlası haline geldi. Shea cildimizi o kadar iyi besler ki, dokunma duyusunu fiziksel olmanın ötesinde içgüdüsel bir duyguya yükseltir. Hissettiğimizde inceliği ve maneviyatı bilebiliriz. Hiç kimse bu duyguyu görme engeli bulunan Aria Mia Loberti'den daha iyi bilemez. Yıldız, Shawn Levy'nin Anthony Doerre'nin “All The Lights We Can Not See isimli ” Pulitzer  ödüllü romanından uyarlanan dört bölümlük dizisinde hayat verdiği Marie-Laure karakteri gibi körler topluluğunun bir parçası. Aria Mia'nın elleri, benzersiz dokunma hissi, ona yüzeyde görünenden daha fazlasını veriyor.

L’Occitane’ın Aria Mia Loberti ile çalışmaktan onur duymasının nedeni, etrafımızdaki dünyayla farklı ilişkileri benimsersek, hepimizin beslenip gelişebileceğinin kanıtı olması.

Cildi beslemenin ötesinde bir tarif

Yıllar önce L'Occitane'ın kurucusu Olivier Baussan, Burkina Faso’ya ziyareti sırasında Shea yağını üreten ve kullanan Burkina’lı kadınların cildinde bu yağın besleyici özelliğine tanık olur. Ziyareti sonrası, Shea yağı üreten Burkina’lı kadınların cildini beslediği gibi, Shea yağı üreten toplulukları da beslemenin formülünü arar. L’Occitane o günden beri kararlı adil ticaret ve organik kaynaklardan elde edilen shea kullanıyor. Shea yağı tedariğindeki bu dönüşüm sayesinde zincirde 10 binden fazla kadın daha geçimini sağlıyor. L’Occitane’ın Shea’sı cildi, toplulukları ve ekosistemleri yıllardır bu şekilde besliyor.

 

 

 


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Şubat sayısı Çıktı!

ELLE Şubat sayısı Çıktı!

Bu ay kapağımızda 2024'e farklı ve çok heyecanlı başlangıçlarla giren Eda Ece var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.