CİLDİNİZE HAYAT VERİN

Hareketli ve yoğun gündem ruhumuzu etkiliyor. En azındancildinizi etkilemesin...

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 19 Mart 2014
CİLDİNİZE HAYAT VERİN
Bu yoğunlukta “Y Generation”ın yoğun izleri var. Kendine güvenen, ne istediğini ve istemediğini çok iyi bilen, kararlı, zeki, gündemi yakından takip eden güçlü neslin kullanması için Shiseido, yepyeni bir seri piyasaya çıkardı. Karşınızda, Ibuki.

Doğa, nasıl ki kışın sert koşullarına dayanıp bahar gelince zarafetle çiçek açıyorsa, cildin de kendine özgü bir korunma gücü var. Bu güçlü nefes, güzellik ve mükemmelliği beraberinde getiriyor. Japonya'da bu nefese Ibuki deniyor. Shiseido, verdiği bu yeni nefesle hem gece, hem de gündüz cildin gençliğini zirveye taşıyor; hızlı hayat koşulları ya da metabolizma tarafından esir alınmasına karşı çıkıyor. Ibuki nefesi, 1990 sonrası doğan Y neslinin güzellik sınırlarını genişletmesine olanak tanıyor ve bunu yaparken cildin parlaklığını kaybederek dengesizleşip zayıflamasına izin vermiyor. Cilt yepyeni bir baharla tanışıyor; Ibuki yeni cilt bakım serisinde hayat buluyor.


Shiseido bugüne kadar bilinmeyen ama Ibuki'nin temelini oluşturan bir mekanizma keşfetmiş. Shiseido bizi Shape Memorizing Cell Technology™'yle (Şekil Hafızalı Hücre Teknolojisi) tanıştırıyor. Bu bilimsel ve kozmetik yeni yaklaşım, cilde yenilenmiş canlılık katıyor; nemlenme ve koruma sağlıyor. Cilt enerjiyle dolarken hayat tarzının zararlı fenomenlerine karşı direniyor. Cilt dengesini bulurken tazelikle ışık saçıyor.~Çıplak cilt, pek çok görsel “kirlilik” gösterir. Ten rengindeki dengesizlik, akne, yanak bölgesindeki solgunluk, koyu göz altı halkaları, cansızlık ve gözle görülebilen gözenekler, 25-34 yaş arasındaki kadınlarda en yaygın cilt sorunlarıdır. Ciltlerinin sağlığından yeterince memnun olanlarda bile bu problemler yaşanır. Shiseido bunları analiz ederek ortak bir noktada buluştuklarını keşfetti: Renk. Dengeli bir doku ve renge sahip olabilecekken tende kırmızı, kahverengi ya da siyah renkli can sıkıcı sorunlar baş gösterir. En yaygın cilt sorunlarını dindirmek ve tazelikle ışıldayan cilt dokusuna kavuşmak için gereken en önemli unsur, bu “renk kirliliğini” engellemektir. Shiseido bu renk teorisini kullanarak, “renk kirliliğini” engellemek üzere ışığı kullanan “süper-katıksız makyaj seti”ni yarattı. Cildi bir katmanıyla kaplamak, ağır kapatıcılara gerek kalmaksızın tenin nefes almasını sağlarken doğal güzelliğini ortaya çıkarıyor, ten rengini dengeliyor. Reflect & Fit Powder, üç tipten oluşuyor. Ciltteki kırmızılığı yok etmek için yeşil, ciltteki kahverengi tonları gidermek için mavi, ciltteki siyah rengi iptal etmek için beyaz renk yayıyor.

Esra ÖZÜBEK

SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Haziran Sayısı Çıktı!

Kapağımızda ise Oral-B ile yepyeni bir işbirliğine başlayan oyuncu Yağmur Tanrısevsin var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.