CİLT BAKIMI KAPSÜLDE!

Güzel bir cilt için Elizabeth Arden Ceramide kapsül serumları keşfedin.

30 yılı aşkın süredir kazandığı 150 güzellik ödülüyle, Elizabeth Arden tek doz teknolojisinde dünya lideri olarak hüküm sürüyor. Marka güçlü bileşenler ve nem arttırıcı seramid harmanı ile formülize ettiği, koruyucu ve biyolojik olarak geri dönüşümlü tek doz serum kapsülleri sayesinde cilt bakımını zahmetsiz, etkili ve verimli hale getirdi. 

Biyolojik olarak geri dönüştürülebilir. 100% bitkisel ve mineral bazlı malzemelerden üretilen kapsüller ışık ve hava ile temastan koruyarak, serumu etkili ve taze olarak saklıyor. Cilt ihtiyaçlarınıza göre serum çiftinizi seçerek gündüz ve gece olmak üzere günde iki kez kullanabilirsiniz. 

Seriyi yakından inceleyip cildinize uygun kapsülü seçebilirsiniz... 

ADVANCED CERAMIDE KAPSÜLLER GÜNLÜK GENÇLEŞTİRİCİ SERUM

Bu hafif ve ipeksi yumuşaklıktaki serumla gözle görülür yaşlanma belirtilerinizi düzeltiyor. Cildin doğal nem bariyerine uyumlu olmak için seçilen temel bileşenler ile formüle edilen Advanced Ceramide Kapsüller cildin sahip olduğu ancak yaş ile birlikte kaybettiği  ihtiyaçları yeniler ve onarıyor. 

 HYALURONİK ASİT CERAMIDE KAPSÜLLER HİDRA DOLGUNLAŞTIRICI SERUM

Gözle görülür derecede daha dolgun, daha sıkı ve nemlendirilmiş bir cilt için nemi hapseden Çift Kilitli Nemlendirme Sistemi ile güçlendirilmiş. Bu ipeksi ve hafif serum, iki temel gençlik faktörünü tek kapsülde birleştiriyor. Hyaluronik asit nemlendirirken cildi güçlendiren Seramidler onu kilitliyor.

RETINOL CERAMIDE KAPSÜLLER ÇİZGİ VE KIRIŞIKLIK AÇICI GECE SERUMU 

Bu lüks yarı saydam gece serumu çizgi ve kırışıklıkları gözle görülür derecede azaltırken cilt dokusunu ve tonunu iyileştiriyor. Kapsüllenmemiş retinole oranla %76 daha etkin olan bu formül aynı zamanda retinol ile ilişkilendirilen kuruluğa karşı da koruma sağlıyor.

 VİTAMİN C CERAMIDE KAPSÜLLER : IŞILTI VERİR & CİLT TONUNU EŞİTLER

Bu satenimsi kuru yağ, geleneksel C Vitamininden 178 kat daha güçlü bir formülle gözle görülür derecede ışıltı veriyor, cilt tonunu eşitliyor ve erken yaşlanma belirtilerine karşı koruma sağlıyor. Çift etkili ışıltı verme sistemi matlığı azaltır ve geniş gözeneklerle savaşıyor.


Etİketler