Cilt Bakımında Minimalist Devrim: Skin Streaming

Lonjevite ile dermatologların da önerdiği yeni akım Skin Streaming akımını deneyimleyebilirsiniz.

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 14 Kasım 2023
Cilt Bakımında Minimalist Devrim: Skin Streaming

Cilt bakımı rutinlerinin gün geçtikçe daha karmaşık hale geldiğini düşünüyorsanız yalnız değilsiniz. Temizleyicilerden nemlendiricilere kadar cildimize uygulamamız gereken ürünlerin listesi sonsuz gibi görünüyor. Şimdi dermatologların da önerdiği yeni bir akım var; Skin Streaming. Bu trend, kullandığınız ürün sayısını azaltarak cilt bakımı rutininize minimalist bir yaklaşım benimsemeye teşvik ediyor. Trendin Türkiye’deki önemli temsilcisi olan Lonjevite ile bir rutini takip etmek uzun vadede size çok zaman kazandıracak.Skin Streaming (Cilt akışı) birden fazla işlevi yerine getiren daha az ürün kullanarak cilt bakımı rutininizi kolaylaştırmanızı teşvik eden bir trend. Bu, cildiniz için gerekli olmayan tüm serumları, kremleri ve diğer ürünleri çıkarmak ve gerçekten gerekli olan az miktarda ürün kullanmak anlamına geliyor.

Nem tutan ve korunan bir cilt

Bu minimalist rutinini takip ederek, sağlıklı ve nemli cilt için Lonjevite'nin çok amaçlı Antioxidant Rejuvenating Serum'u keşfedin. 14 birinci sınıf saf ve konsantre aktif botanik yağ içeriği sayesinde, cildinizin nem dengesini sağlayabilir ve pürüzsüz, sağlıklı bir cilde kavuşabilirsiniz. Bu serum, ciltte bir koruma kalkanı oluştururken içerdiği antioksidanlar, fitosteroller, omega yağ asitleri ve vitaminlerle zenginleşmiş botanik aktiflerle cildi nemlendiriyor, enerji veriyor ve çevresel hasarlara karşı koruma sağlıyor.

Birden fazla ürünün katmanlanması birbirini etkisiz hale getirme potansiyeline sahip olabilir, bu da tahriş riskini artırabilir veya cilt bariyerinizi tehlikeye atabilir. Gerçekten ihtiyaç duyulan ürünleri kullanmak, cildinizin daha sağlıklı ve dengeli olmasına yardımcı olabilir.

Uzun zamandır Skin Streaming’i savunan ve güzelliğin sürdürülebilirlik açısından da daha minimal olması gerektiğini anlatan Lonjevite’nin önerdiği rutin, tutarlılığa odaklanıyor.

İlk adım Daily Detox Powder Cleanse temizleyici ile yüzünüzü yıkayıp, nazikçe kurulamakla başlıyor. Bir sonraki adım serumu elinizin içinde ısıtarak uygulamaktan geçiyor. Antioxidant Rejuvenating Serum aktif bileşenlerle çok konsantre olduğundan, ince bir tabaka oluşturmaya yetecek kadar kullanılmalı. Daha sonra, besin maddelerinin tamamen emilmesi ve maksimum etkiye ulaşmak için üzerini en az 10 dakika kapatmamalısınız.

Enerji veren, aydınlatan temizleyici

Tüm cilt tiplerine uygun olan Daily Detox Powder Cleanse, içerdiği papaya meyve enzimi, aloe vera ve yulaf özüyle aydınlık bir cilt görünümünü destekliyor. Hindistan cevizinden elde edilen nazik bir köpürtücü ile cildin nem dengesine saygı göstererek gözeneklerin arındırılmasına yardımcı oluyor. Ölü derileri saniyeler içinde uzaklaştırıyor, gözenekleri arındırıyor, cildi nemli bırakıyor, hatta ince çizgi ve kırışıklıklarda azalma sağlıyor.

Skin Streaming ile cilt bakımınızı 3 veya 4 basit adıma indirgeyerek sadece zamandan tasarruf etmekle kalmayacak, aynı zamanda daha etkili bir bakım rutini oluşturmuş olacaksınız.

Lonjevite Daily Detox Powder Cleanse: 1295 TL

Lonjevite Antioxidant Rejuvenating Serum: 1495 TLSON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos sayısı 80 sayfalık ELLE Style Awards 2024 eki ile birlikte çıktı!

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.