Cilt Bakımında Yeni Bir Yaklaşım: Routine+

Skin Cycling ile cildinizin ihtiyaçlarına uygun bir cilt bakımı…

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 28 Eylül 2023
Cilt Bakımında Yeni Bir Yaklaşım: Routine+

Cilt bakım ürün seçeneklerinin karmaşık olduğu sektörde, Routine+; Skin Cycling (Cilt Bakım Döngüsü) ile cilt bakımına yeni bir boyut kazandırıyor. Doğanın ve bilimin uyum içinde çalıştığı bir yaklaşım sunuyor.Dünyayı Kasıp Kavuran Trend: 4 Gece Cilt Döngüsü


Skin Cycling, cilt bakımında yeni bir global trend olup, Routine+ ile 4 gece boyunca uygulanan cilt bakım döngüsü, cilt bakımına bütüncül bir yaklaşım sunuyor. "Doğru ürünler, doğru zaman" anlayışıyla, cildinizin ihtiyaçlarına uygun bir deneyim sağlıyor.

Demokratik Güzellik: Herkes İçin Ulaşılabilir


Sahip olduğu doğal formülleri ile cilde yenilik ve zenginlik katan Routine+, güzelliği daha ulaşılabilir kılmayı hedefliyor.


Kişiselleştirilmiş Bakım: Cildinizin Doğal Ritmi

Cildinizin doğal ritmine uyum sağlayabilirsiniz. Özgün formülleriyle her cilt tipine uygun bakım sunuyor, cildinizin ihtiyaçlarını karşılıyor ve doğal güzelliği öne çıkarıyor.

Döngünün Gücü: Cilt Bakımında Devrim

Cildinizin döngüsel dönüşüm gücünü vurgulayarak, cilt bakımında yenilikçi bir dönüşüm sunuyor. Cildinizin doğal ihtiyaçlarına uygun, kişiselleştirilmiş bir yaklaşım sunuyor.


Routine+ sadece bir marka değil; kalite, bütünlük ve cilt bakımında yeni bir dönemin sözüdür. Routine+ ürünlerini incelemek ve marka hakkında daha fazla bilgi almak için www. routine.com.tr  internet sitesini inceleyebilir ve marka ile iletişime geçmek için [email protected] mail adresine mail atabilirsiniz.


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Haziran Sayısı Çıktı!

Kapağımızda ise Oral-B ile yepyeni bir işbirliğine başlayan oyuncu Yağmur Tanrısevsin var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.