Cilt Bakımında Yeni Bir Yaklaşım: Routine+

Skin Cycling ile cildinizin ihtiyaçlarına uygun bir cilt bakımı…

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 28 Eylül 2023
Cilt Bakımında Yeni Bir Yaklaşım: Routine+

Cilt bakım ürün seçeneklerinin karmaşık olduğu sektörde, Routine+; Skin Cycling (Cilt Bakım Döngüsü) ile cilt bakımına yeni bir boyut kazandırıyor. Doğanın ve bilimin uyum içinde çalıştığı bir yaklaşım sunuyor.Dünyayı Kasıp Kavuran Trend: 4 Gece Cilt Döngüsü


Skin Cycling, cilt bakımında yeni bir global trend olup, Routine+ ile 4 gece boyunca uygulanan cilt bakım döngüsü, cilt bakımına bütüncül bir yaklaşım sunuyor. "Doğru ürünler, doğru zaman" anlayışıyla, cildinizin ihtiyaçlarına uygun bir deneyim sağlıyor.

Demokratik Güzellik: Herkes İçin Ulaşılabilir


Sahip olduğu doğal formülleri ile cilde yenilik ve zenginlik katan Routine+, güzelliği daha ulaşılabilir kılmayı hedefliyor.


Kişiselleştirilmiş Bakım: Cildinizin Doğal Ritmi

Cildinizin doğal ritmine uyum sağlayabilirsiniz. Özgün formülleriyle her cilt tipine uygun bakım sunuyor, cildinizin ihtiyaçlarını karşılıyor ve doğal güzelliği öne çıkarıyor.

Döngünün Gücü: Cilt Bakımında Devrim

Cildinizin döngüsel dönüşüm gücünü vurgulayarak, cilt bakımında yenilikçi bir dönüşüm sunuyor. Cildinizin doğal ihtiyaçlarına uygun, kişiselleştirilmiş bir yaklaşım sunuyor.


Routine+ sadece bir marka değil; kalite, bütünlük ve cilt bakımında yeni bir dönemin sözüdür. Routine+ ürünlerini incelemek ve marka hakkında daha fazla bilgi almak için www. routine.com.tr  internet sitesini inceleyebilir ve marka ile iletişime geçmek için [email protected] mail adresine mail atabilirsiniz.


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Kasım Sayısı Çıktı!

ELLE Kasım sayısı, ELLE MAN ve ELLE Time ekleri ile birlikte tam 400 sayfa! Kapak yıldızlarımız ise Hazal Kaya, Boran Kuzum ve Serkan Çayoğlu.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.