CİLT LEKERİNDE ETKİLİ ÇÖZÜM

Cilt lekeleri hemen herkesin sorunu. Onları çözmekse mümkün!

Ne kadar cildimizi korumaya çalışsak da, özellikle yaz aylarında yoğun şekilde maruz kaldığımız güneş, cildimize lekeler bırakarak ayrılıyor bizden!
Buna doğum, hamilelik, akne, yaşlanma ve menopoz lekeleri gibi kahverengi lekeler de eklenince, cildimizde görmek istemediğimiz kusurlar oluşuyor. Bu lekelerden kurtulmak için çeşitli yöntemler var öte yandan bunları pahalı buluyor veya cildinize müdahale edilmesini istemiyorsanız, Ducray Laboratuarları'nın Ducray Melascreen Depigmentant'ını deneyebilirsiniz.
Krem, içeriğinde bulunan glikolik asit ile yüzeyde soyucu bir etki sağlarken, diğer aktif içerik olan azeleik asitin nüfuz etme oranını arttırıyor. Azeleik asit ise antioksidan etki sağlarken, melanin üretimini bloke ediyor ve lekelere direkt etki ederek, lekenin görüntüsünü hafifletmeye yardımcı oluyor.
Nasıl kullanacağınıza gelince... Melascreen Depigmentant özellikle kış aylarında, güneşin etkisinin daha az olduğu dönem için öneriliyor. Gündüz cilt tipine uygun Melascreen güneşten koruyucu ile güne başlanılması tavsiye ediliyor. Lekelerin üstüne lokal olarak Melascreen Depigmentant sabah ve akşam olmak üzere günde iki defa sürülüyor. Etkili bir sonuç alabilmek için tedaviye en az üç ay devam edilmelisi de öneriler arasında... 

Önerilen satış fiyatı: 30 ml için 114 TL

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.