DERMOSKIN GÜNEŞ SERİSİNDE TÜM CİLT TİPLERİNE GÖRE KORUMA VAR!

Günlük cilt bakımı için özel geliştirilmiş nemlendirici güneş koruma serisinde cilt tipinize uygun güneş kremini seçme imkanı sunuyor.

Yüzünüz için günlük nemlendirici cilt bakımı, Anti-Aging ve Güneş Koruması ihtiyacını tek basına mükemmel şekilde karşılıyor. Dermoskin SPF50+ Yüz Koruma Serisi farklı cilt tiplerinin ihtiyacına göre geliştirilmiş özel formülleriyle, güçlü dermokozmetik etkiye sahip çok yönlü ürünlerden oluşuyor:

Çoğu kozmetik yüz kreminde sadece düşük SPF oranlarında basit UVB filtreleri bulunur. Dermokozmetik ürünler bu nedenle UVB ışınlarının etkisiyle yıllar içinde büyük risk oluşturan melanomaya ve de UVA ışınlarının etkisiyle cilt yaşlanması, cilt kırışıklığı ve güneş lekelerine karşı tam koruma sağlıyor. Aynı zamanda cildin genç kalmasında faydalı besleyici vitaminler ve zengin içeriğiyle, günlük olarak cildinizde rahatlatıcı bir etki ve nemlendirici özelliği ile etkin bir bakım sağlıyor.

Dermoskin Face Protection SPF50+ Güneş Serisi, etkin güneş koruması görevinin yanı sıra, lekeli, sivilceli, sivilceye yatkın veya anti-aging ihtiyacı hisseden ciltlere özel tasarlanmış farklı formülasyonları ile  günlük nemlendirici ve güneş koruyucu yüz bakımınız için tüm ihtiyaçlarınızı karşılıyor.

Cilt tipinize uygun güneş kremini seçmek için okumaya devam edin...

Her Cilt Tipi İçin Nemlendirme Etkili: Dermoskin Face Protection Cream SPF50


  • Gözenekleri kapatmaz, ciltte yağlandırma ve sivilcelenme yapmaz.
  • Su bazlı mineral filtresi sayesinde ciltte beyaz kalıntı ve yağlı bir his bırakmaz. Hızla emilir, hafif ve transparan yapısıyla cildinize ipeksi bir his verir. Suya dayanıklıdır. Ayrıca kimyasal peeling, lazer sonrası güneş koruyucu ve nemlendirici olarak kullanıma uygundur.
  • Günlük nemlendirici cilt bakımı için yararlı vitaminler ve bitkisel yağlar içerir. Içeriğindeki Alfa Linoleik ve Gama Linolenik asitler ciltte epidermal su kaybına karşı cildin koruma tabakasını güçlendirir.

-Bitkisel Omega 3 ve Bitkisel Omega 6: Cildin bariyer tabakasını güçlendirir. Transepidermal su kaybını önler, nem tutma kapasitesini artırarak cildin UV ışınlarından zarar görmesini önler.

-Vitamin E (Tocopheryl Acetate): Serbest radikallere, yani yaşlanma etkenlerine karşı güçlü bir antioksidandır. Cildi UV ışınlarının zararlarından korumaya, leke ve kırışıklık oluşumunu engellemeye yardımcı olur. Hasar görmüş cilde besleyici ve yatıştırıcı etkisi vardır.

-Vitamin B5 (Panthenol): Nemlendirici, yatıştırıcı ve hücre yenileyici etkisi vardır. Bariyer tabakasındaki lipitlerin sentezini artırmaya, cildin yeniden yapılanmasına yardımcı olur.

-Aloe Vera ve Glycerin: Birlikte kullanımları cilde yoğun nem verir, güneş filtrelerinin etkisini artırır.

Lekeli Ve Lekeye Yatkın Ciltler İçin: Dermoskin Be Bright Pigmnetyl Sun Protection Cream SPF50+


Güneş lekeleri, cildin rengini veren melanin adlı pigmentin cilt altında, düzensiz bir şekilde toparlanması ile meydana gelir. Günümüzde en sık görülen leke oluşum nedenleri; uzun süre güneş ışınlarına maruz kalma, tıbbi operasyonlar veya lazer uygulamaları gibi işlemler sonrasında cildi yeterli korumama, hamilelik döneminde veya başka nedenlerle oluşan hormonal dengesizliklerdir.

Türkiye’de ilk kez Traneksamik Asit içeren formülüyle Dermoskin Pigmentyl Güneş Koruma Kremi lekeye yatkın ciltlerin korunmasına, oluşmuş lekelerin renginin açılmasına ve hasarlı ciltleri güneşin zararlı etkilerine karşı korumaya yardımcı olur. Parfüm içermez.

Ürünün içeriğinde UVA-UVB’ye karşı yüksek güneş koruma etkisi sağlayan diğer filtreler yanı sıra yeni jenerasyon filtrelerden EBMT ve MBBT bulunmaktadır.

Güçlü antioksidan etkisi ile güneş ışınlarının sebep olduğu serbest radikalleri etkisiz hale getirerek ciltte biyolojik koruma sağlar, yaşlanmayı geciktirici anti-aging etkisi bulunur. Cildi nemlendirir, yatıştırır ve besleyerek parlak görünmesine yardımcı olur.

Çok Hassas Ya Da Dönemsel Olarak Güneşe Özel Koruma Gereken Ciltler İçin: Dermoskin Ultra Face Protection Gel Cream SPF 97


UVA & UVB filtreleri ve çok özel formülüyle; cilt bakımı, lazer epilasyon veya farklı işlemler geçirmiş, güneş koruması önerilen çok hassas ciltler için maximum güneş koruması sağlar.

Formülünde bulunan CELLIGENT sayesinde; DNA koruması sağlayarak eritemin azalmasına, DNA hasarının oluşmasını engellemeye, Epidermal kök hücrelerini UV etkisine karşı koruyarak yeni epidermal dokunun oluşması için gerekli doğal fonksiyonları sağlamaya yardımcı olur.

Cildin hem UVA hem de UVB ışınlarına karşı korunmasına, içeriğindeki Linoleic Acid – Linolenic Acid (Vitamin F), Tocopheryl Acetate (Vitamin E), Panthenol (Vitamin B5 ) ve Allantoin sayesinde cildin bariyer tabakasını güçlendirerek güneşin verdiği zararlara karşı korunmasına ve bakım yapmaya yardımcı olur.

Yoğun nem vererek hassasiyeti azaltır. Ürünün UVA açısından güçlendirilmesinde Butyl Methoxydibenzoylmethane dışında, EBMT ve MBBT gibi güçlü yeni jenerasyon filtreler kullanılmıştır. Cildi beyazlatmayan ve yağlı olmayan yapısı ile ipekli bir his verir. Suya dayanıklıdır.

Akneli ve Yağlı Ciltler İçin: Dermoskin AcnMat Face Protection Cream SPF 50+


Yağlı ve sivilceli ciltlerin kullanımına uygundur. Renksiz, beyazlatmayan ve yağlı olmayan yapısıyla cilde ipeksi bir his verir. Suya dayanıklıdır. Cildin hem UVA hem de UVB ışınlarına karşı korunmasına yardımcı olur. 

Yoğun nem vererek hassasiyeti azaltır. AHA esterleri ile yağsız bir yapıda olup akne oluşumuna sebep olmaz. İçeriğinde bulunan CELLIGENT® sayesinde; DNA koruması sağlayarak eritemin azalmasına, DNA hasarının oluşmasını engellemeye, epidermal kök hücrelerini UV etkisine karşı koruyarak yeni epidermal dokunun oluşması için gerekli doğal fonksiyonları sağlamaya yardımcı olur.Neden Dermoskin Sun Face Protection Serisi ?

  • Etkisi bilimsel olarak test edilmiş, UVA / UVB filtreleriyle güneşin zararlı etkilerine karşı cildi koruyan, yaşlandırıcı ve zarar verici etkilerinden gerçek anlamda koruma sağlayan özel ürünler sunuyor.
  • UVB ışınlarının zaman içinde yarattığı melanoma riskine karşı, minimum SPF50+ kullanılan güçlü filtreleri ile cildi bu zararlı ışınların etkilerinden korumaya yardımcı oluyor.
  • Ayrıca UVA ışınlarının yarattığı cilt yaşlanması, cilt kırışıklığı ve kahverengi güneş lekelerini engellemeye yardımcı oluyor.
  • Kendi cilt tipinize göre kullanabileceğiniz bu özel ve aynı zamanda cilt yaşını ve cildin doğal ışıltısını korumaya faydalı Dermoskin ürünleri, eczacılar ve dermatologlar tarafından da güvenle öneriliyor.
  • Hem etkin SPF50+ UVB güneş koruma filtreleri ve hem de cilt bakımı için etkin UVA filtreleriyle çift etkili UV koruma sağlıyor.